Kryšpín

Nechá-li se muž, který má problémy s prostatou, přeoperovat na ženu, vyřeší se tím tento jeho problém?

Starší muž, který má problém s prostatou jako zhruba 95% pánů tvorstva, dojde k přesvědčení, že se cítí jako dáma, a nechá se přeoperovat na dámu. Vyřeší se problém se zvětšenou prostatou, neb mu tento neduh zůstane?

Odpovědi
Ametyst

Kdoví. Pánové se nechávají přeoperovat i kvůli tomu, aby šli dřív do důchodu (teda šly):-)

Kepler

Já už to nemohu vydržet, to je tedy paskvil! To nikdo nechodil ani do základní školy? Nevíš nic o stavby věty tázací? Bohužel to tady nezná hodně účastníků. Správné znění by bylo asi:
„Je změna pohlaví a případná změna zdravotního stavu možná?“
Což ani tak nedává smysl. Jistě že je, i změna znalosti ČJ. Taky by bylo vhodné lépe si promyslet otázku tak, aby byla srozumitelná. Ostatně je to i ve zdejších pravidlech.

zjentek

Keplere. nebazíruj na češtině, když se jedná o PROSTATU dopedele, to není sranda! Vůbec nevím, kde tazatel vzal tu statistiku zhruba 95% pokažených prostat, ale myslím si, že nechat se přeoperovat na dámu PROBLÉM ŘEŠÍ! (;

Pepa25

Že chirurgická změna pohlaví zahrnuje i odoperování prostaty si předpokládám nemyslíte, že ne? Ona to tiž vůbec není jednoduchá záležitost, například to zahrnuje vgyšetření, komise atd. (viz odkaz).

Zdroj: http://www.tran­slide.cz/komi­se

Drap

Takové operace by problémy s prostatou neřešily.

dubraro

Mně se taková situace zdá být nepravděpodobná. Problémy s prostatou mívají starší pánové, kteří již mají o své pohlavní identitě dost jasnou představu – pokud by se cítili být ženou, řešili by to dřív.

Reezo

Já osobně bych zakázal měnit pohlaví. Akorát si děláme v populaci bordel a za chvíli nepoznáme kdo je skutečná žena a kdo chlap. Budem se divit, že nebude moc počít děti, když jeden z partnerů nebude prostě vybaven tím co potřebuje…

Kryšpín

Mister Kepler já se omlouvám občas dokonce mluvím jako rákosník k nímž chodí mnoho spoluobčanů nakupovat.
Je to těžký slovní přehmat, ovšem když dáma oblíbeného politika Monika zveřejní z Japonska na Instagramu svoje selfíčko ze záchodu to je pro část důchodců pošušńání.

Kepler

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Díky, žes to řekl za mě. Ale bohužel tento konkrétní tazatel si říct nedá.

zjentek

Vždyť je to orestez a tam „věci jasné“ nečekej… češtinu pak tuplovaně ne! (;