Avatar uživatele
Kryšpín

Nechá-li se muž, který má problémy s prostatou, přeoperovat na ženu, vyřeší se tím tento jeho problém?

Starší muž, který má problém s prostatou jako zhruba 95% pánů tvorstva, dojde k přesvědčení, že se cítí jako dáma, a nechá se přeoperovat na dámu. Vyřeší se problém se zvětšenou prostatou, neb mu tento neduh zůstane?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 1643 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Kdoví. Pánové se nechávají přeoperovat i kvůli tomu, aby šli dřív do důchodu (teda šly):-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Já už to nemohu vydržet, to je tedy paskvil! To nikdo nechodil ani do základní školy? Nevíš nic o stavby věty tázací? Bohužel to tady nezná hodně účastníků. Správné znění by bylo asi:
„Je změna pohlaví a případná změna zdravotního stavu možná?“
Což ani tak nedává smysl. Jistě že je, i změna znalosti ČJ. Taky by bylo vhodné lépe si promyslet otázku tak, aby byla srozumitelná. Ostatně je to i ve zdejších pravidlech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Keplere. nebazíruj na češtině, když se jedná o PROSTATU dopedele, to není sranda! Vůbec nevím, kde tazatel vzal tu statistiku zhruba 95% pokažených prostat, ale myslím si, že nechat se přeoperovat na dámu PROBLÉM ŘEŠÍ! (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Že chirurgická změna pohlaví zahrnuje i odoperování prostaty si předpokládám nemyslíte, že ne? Ona to tiž vůbec není jednoduchá záležitost, například to zahrnuje vgyšetření, komise atd. (viz odkaz).

Zdroj: http://www.tran­slide.cz/komi­se

Upravil/a: Pepa25

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Takové operace by problémy s prostatou neřešily.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Mně se taková situace zdá být nepravděpodobná. Problémy s prostatou mívají starší pánové, kteří již mají o své pohlavní identitě dost jasnou představu – pokud by se cítili být ženou, řešili by to dřív.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Já osobně bych zakázal měnit pohlaví. Akorát si děláme v populaci bordel a za chvíli nepoznáme kdo je skutečná žena a kdo chlap. Budem se divit, že nebude moc počít děti, když jeden z partnerů nebude prostě vybaven tím co potřebuje…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kryšpín

Mister Kepler já se omlouvám občas dokonce mluvím jako rákosník k nímž chodí mnoho spoluobčanů nakupovat.
Je to těžký slovní přehmat, ovšem když dáma oblíbeného politika Monika zveřejní z Japonska na Instagramu svoje selfíčko ze záchodu to je pro část důchodců pošušńání.

před 1642 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1642 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Díky, žes to řekl za mě. Ale bohužel tento konkrétní tazatel si říct nedá.

před 1642 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Vždyť je to orestez a tam „věci jasné“ nečekej… češtinu pak tuplovaně ne! (;

před 1642 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví