Retko

Zmena nastaveni tlacitek ve Windows media playeru.

Jde to nejak??
Potrebuju hlavne kratky posun dopredu a dozadu a pauzu.

Odpovědi
fortin

Na krokování vývojáři wmp nepomysleli. Krokuji v mpc.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&sou­rce=hp&q=Medi­a+player+clas­sic+v+%C4%8De%C5%A1tin%C­4%9B&btnG=Vyh­led%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD+­Google&lr=&aq=f­&aqi=&aql=&oq=&gs_rf­ai=

GangstaHelper

Pokud krokováním myslíte posouvání o snímek, tak to je možné při zobrazení panelu Rozšíření (objeví se pod oknem obrazu videa).

Zde si najděte kartu s názvem něco jako „Odkaz na médium emailem“. Inteligentně na této kartě máte ovládání pro posouvání o jednotlivé snímky. U některých formátu bohužel tlačítka nefungují. Na jiné kartě najdete i možnost změny rychlosti přehrávání.

Tyto funkce jsou k dispozici od verze 9 (jen ve WinXP a novějším).

Teď mě napadá, že jste možná myslel tlačítka jako klávesové zkratky. Jejich obsáhlý výpis psát nebudu. Najdete jej v nápovědě přes index za 5 vteřin. (Možná ale neukojí vaše potřeby).