Jahoda

Změna na Odpovědích…

Zdravím! Teď jsem se vrátila z celodenního ježdění po úřadech a nestačím se divit. Odpovědi jsou docela přeházená, přijde mi, že jsou nepřehledné a všude mám reklamy, které mne ruší a vůbec se mi to tu nelíbí! A strašně mi vadí. Po několika neshodách a hádkách s některými uživateli, po celkové změně Odpovědí apod. hodlám odsud odejít. Nesnáším nespravedlnost a právě ta zde byla. V žádném případě to nedávám za vinu adminům, jelikož ti nemohou za chování některých uživatelů. Jenže… Určitě někteří ví co si myslím. Nebudu to zde psát konkrétně, protože nechci vyvolat další nepříjemné hádky. Těch už jsem měla opravdu dost. Jen mohu dodat, že zde šlo o to, kdo měl kolik bodů. Neřešili to všichni, ale pouze někteří jedinci. Mně nejde o body, ale o to abych někomu poradila a odměnou je pro mě zase to, že se dozvím něco já. Možná si ještě odchod rozmyslím, ale napětí, které zde panuje mne ubíjí. Ale zpět k otázce. Líbí se vám změna Odpovědí a nevadí vám zde ty reklamy? Mně teda vadí a to dost. Navíc celková změna se mi dvakrát nezamlouvá, jelikož na tu původní jsem byla zvyklá. Co na to říkáte Vy?
Doplňuji:
To martina1: Samozřejmě, jsou mnohem, mnohem důležitější věci jako např. zdraví, práce, finance, koníčky apod., ale právě mým koníčkem se staly Odpovědi. Nemám moc v lásce, když se mé zájmy/koníčky mění a právě Odpovědi se docela pozměnily. Každý má na tuto změnu jiný názor a já mu ho neberu. Jen mne to docela mrzí, protože už nejsou takové jako když jsem sem přišla.. ☹ Ale bohužel s tím, my uživatelé, nic nenaděláme a budeme si muset holt zvyknout.. 🙂

Nejlepší odpověď
panenka

Už odpoledne jsem psala že jsem se sem chvíli nemohla přihlásit a po příhlášení jsem jen čubrněla jaké tu máme novinky.Myslím si že mi uživatelé s tím nic neuděláme že tady ty reklamy jsou osobně si myslím,že ted se nám to zdá divné s reklamama ale po čase si myslím že si zvyknem.

Další odpovědi
annas

Také reklamy nemusím. Ale zvyk je železná košile. Víc než reklama ubližují urážky, osočování. To všechno se skrývá za anonymitou uživatelů. Hrají si na nejlepší a plivají jed, odhalují své temné nitro. Vůbec se za své názory nestydí, vede je snaha ubližovat. Řada nesrovnalostí se dá přece vysvětlit v diskuzi slušnou formou.

Ale našla jsem krásný citát od F. O. Bablera – Ve světě morálních hodnot nezvítězí ten, kdo dravě útočí, ale ten, kdo trpělivě čeká.
Zvažte dobře, Jahodo, určitě trpělivost přinese růže.

anonym

Ty reklamy......Otevřu televizi – reklama.Otevřu noviny – reklama. Bojím se otevřít konzervu.
To je parafráze na prastarý vtip.Ten byl s Leninem.
Reklamy – ty prostě žeru.
A pro Jahodu – změn jsem si nevšimnul,tam těch bytostí si nevšimnout nejde.
Jak říkával p. Werich:„Boj s lidskou blbostí se nedá nikdy vyhrát,ale nikdy se nesmí přestat“.

Džanička

Já už jsem si té změny všimla odpoledne,mě se to také vůbec nelíbí.Přijde mi to hrozně nepřehledné.Nechápu proč se to takhle změnilo,vždyť to musí admini také vidět že se v tom nedá vyznat.Těď mě to tady také ani moc nebaví.Ale uvidíme,třeba se to zase vrátí k normálu..

Miroslavst

Ani mě se to nelíbí, ale domnívám se, že s tím nic nenaděláme. Takže si zřejmě budeme muset zvyknout.
Doplňuji:
Žádnou změnu nevidím-ty ano?
Mě se reklamy nezobrazují :D:D:D Udělal jsem ten doplněk a je klid :D

Lucimia

Také se mi to vůbec nelíbí. Ale snad si zvykneme..:-(

Lotty

Mě se zdejší reklamy taky nelíbí. Ale co s tím nadělám? Zkuste to na chvíli vzít i ze strany provozovatele. Má web, na který chodí lidé se zajímavou tématikou. Kdo něco neví, neprohloupí, když zajde na web s odpovědmi s reklamami. Ale přece ten web musí z něčeho žít. Přirovnám to třeba k výzkumné nevýdělečné organizaci, která se stará jen o své vlastní potřeby a existenci. Tím, že provádí výzkum (my tu klademe otázky), příspívá k rozvoji (dostáváme nové informace). Ale aby takový výzkum mohl fungovat a jeho fungování by bylo stabilní, objeví se třetí strana, která výzkum sponzoruje (reklamy). Za vyplacené peníze z reklam dostane web peníze a může být tak dál užitečný. Představte si, že by tady bylo těch reklam víc. I takové weby znám. Bylo by to k zbláznění. Buďme tedy rádi, že jsou tu jen dva framy s reklamamy a neskuhjrejme. Vždyť můžeme být rádi, že tu je tak málo reklam. A reklamy jsou jasný příklad toho, že každé penízky jsou dobré, a že už i na odpovedi.cz nejspíš dolehla ekonomická krize, když by se to vzalo jen obrazně.

anonym

nerozumím tomu proč provozovatel serveru reklamy uživatelům s vyšším hodnocením zobrazuje, nedává to příliš smysl. Za tu práci – tvorba obsahu – kterou vlastně děláte za provozovatele je to takové plyvání do tváře.

Zobrazování reklamy náhodným návštěvníkům příchozím z vyhledávačů nebo vůbec neregistrovaným bych samozřejmě chápal jako opodstatněné …

co se dá dělat, pokud sami chcete reklamu skrýt tady je návod www.planografi­e.cz/adblock (firefox i chrome)

martina1

Asi jsem divná,ale nějak jsem si změnu neuvědomila a je mi to jedno.Jsou horší a důležitější věci v životě,než se nad tímhle rozčilovat.

ten který je

Jahůdko týden jsem tu nebyl a nyní koukám také na ty reklamy.No já si myslím že si snad zvyknem a že tu jsou nějací hulváti to mi také vadí.Myslím si ale že kvůli nějakým dementům by byla škoda odcházet – vždyt by to bylo jejich vítězství né?Zůstante,ne­nechme se jimi ovlivnovat.V běžném životě se musíme také obrnit před lidskou hloupostí.

mj81

Já jsem si dal tyhle reklamy na svůj web taky. I když to není nijak extra navštěvovaný web, je pro úzký okruh zájemců o určitou problematiku, kolem dvou tisíc za rok to hodí. Zaplatí se mi tím poplatky za doménu a za webový prostor, takže udržovat web v provozu mě stojí jen čas. Hodně času.

Fred

Ja si zadne zmeny nevsiml a ze tu jsou reklamy jsem si precetl az z vasi otazky. Musel jsem si vypnout adblock (ano, je to ten doplnek, ktery zde byl jiz zminen), abych se podival, co je tu za reklamy.Takze aby vas to nemrzelo, pouzivejte adblock a o reklamach vedet nebudete.
Kdyz jsem na jinem pocitaci, jsem vzdy prekvapen, jak je internet reklamami zahlceny, stranky jsou toho plne. Vsimnu si toho jinde, protoze ja mam stranky bez reklam, takze doporucuji 🙂. A btw reklamy se nejen nezobrazuji, ony se ani nestahnou, takze stranky se take nacitaji rychleji 🙂

anonym

DOBRÝ DEN. NAPROSTO SOUHLASÍM S LOTTY.TO JSTE ASI NEBYLI V AMERICE.TAM VÁM VŠUDE KDE SE DÁ VNUCUJÍ REKLAMY A NIC S TÍM NENADĚLÁTE.JE TO TRŽNÍ HOSPODÁŘSTVÍ A V DEMOKRACII JE TO NAPROSTO NORMÁLNÍ.ZDE NA OTÁZKÁCH MI TO VŮBEC NEVADÍ,PROTOŽE TY REKLAMY JSOU NA TO ABY TENTO SERVER MOHL DÁL EXISTOVAT!!!ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO

Zdroj: vlastní zkušenost.

martina1

Také jsem paní Jahodo napsala pouze svůj názor a pocity.Ani nevím jak se to stalo a každý den,pokud mám čas,tak už nedoškavě listuji odpověďmi a těším se na pravidelné pisatele,jaké mají nové poznatky a názory.A to jsem byla dlouho zarytá odpůrkyně anonymní konverzace na internetu.No i já jsem podlehla a mám nový koníček:-)Hezký den.