Velbloud

Změna hesla na účtu, jak to udělám?

Chtěl bych si změnit heslo na svém účtu na počítači, ale při zadání potřebných údajů se napíše : Heslo nelze změnit. Práva administrátora mám, co s tím?
Doplňuji:
Sdílím počítač s jinou osobou a nepřeji si aby mi na účet chodila, proto to heslo.

Nejlepší odpověď
mosoj

Počítač nehesluji. Počítač, žena a dýmka se nemá nikomu půjčovat. Navíc kdybych si to zahesloval tak určitě heslo zapomenu.

Samozřejmě, myslel jsem v legraci. Ale neznám důvod proč by to nemělo jít. Zřejmě stačí jen klepnout na to správné okénko.

XP již nemám ale cituji z knihy pro XP:

Jak změnit nebo odstranit heslo.
Heslo lze změnit podobnějako v případě přidání hesla nového, jen budete muset zvolit úkol „změnit heslo“. Pokud se pokusíte změnit heslo právě aktivního účtu, budete muset zdat i heslo původní! Heslo lze také odstranit a to volbou „odstranit heslo“. Chování je obdobné jako u změny hesla -odstranění hesla budete muset potvrdit jeho zadáním.

A jsme u jádra pudla – Dáváte správné staré heslo ?

Pokud jste na úvodní obrazovce a nemůžete si vzpomenout na heslo, potom je na čase použít nápovědu, kterou jste při zadávání hesla zadali. Radu k rozpomenutí na heslo získáte klepnutím na tlačítko s otazníkem, které se objeví při zadávání hesla.

Další odpovědi
tyrox

Pokud Vám nepujde změnit heslo a heslo bylo nedávno nastaveno můžete obnovit počítač např týden vpřed ale nevím jestli to funguje sám jsem to nikdy nezkoušel