Avatar uživatele
Velbloud

Změna hesla na účtu, jak to udělám?

Chtěl bych si změnit heslo na svém účtu na počítači, ale při zadání potřebných údajů se napíše : Heslo nelze změnit. Práva administrátora mám, co s tím?
Doplňuji:
Sdílím počítač s jinou osobou a nepřeji si aby mi na účet chodila, proto to heslo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Radak před 4821 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Počítač nehesluji. Počítač, žena a dýmka se nemá nikomu půjčovat. Navíc kdybych si to zahesloval tak určitě heslo zapomenu.

Samozřejmě, myslel jsem v legraci. Ale neznám důvod proč by to nemělo jít. Zřejmě stačí jen klepnout na to správné okénko.

XP již nemám ale cituji z knihy pro XP:

Jak změnit nebo odstranit heslo.
Heslo lze změnit podobnějako v případě přidání hesla nového, jen budete muset zvolit úkol „změnit heslo“. Pokud se pokusíte změnit heslo právě aktivního účtu, budete muset zdat i heslo původní! Heslo lze také odstranit a to volbou „odstranit heslo“. Chování je obdobné jako u změny hesla -odstranění hesla budete muset potvrdit jeho zadáním.

A jsme u jádra pudla – Dáváte správné staré heslo ?

Pokud jste na úvodní obrazovce a nemůžete si vzpomenout na heslo, potom je na čase použít nápovědu, kterou jste při zadávání hesla zadali. Radu k rozpomenutí na heslo získáte klepnutím na tlačítko s otazníkem, které se objeví při zadávání hesla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tyrox

Pokud Vám nepujde změnit heslo a heslo bylo nedávno nastaveno můžete obnovit počítač např týden vpřed ale nevím jestli to funguje sám jsem to nikdy nezkoušel

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek