Avatar uživatele
Pruzkumnik

Změna času – taky jste tak unavení?

Když se teď nedávno změnil čas(o hodinu zkrátil), taky od té doby pociťujete věší únavu?
Já když příjdu večer z práce, usínám u jídla v křesle, už jsem i krátce usnul v práci a včera jsem usínal v autobuse z práce, div že jsem nepřejel.
Máte nějaký typ na výkend jak tuto únavu eliminovat?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, da ny, vas999 před 2582 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nic takového nepociťuji. Ani jsem si nevšiml že byla nějaká změna. Vstávám podle sluníčka, ne podle hodin.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Medulka.013

Změna času je něco, co vůbec nezaregistruji a je mi ukradený, protože tu změnu nevnímám.
Radím o víkendu se pořádně vyspat a dělat pouze klidnou činnost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Jsem unavený i bez změny času, ale ano, prvních pár dnů je to ještě horší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ono to asi nebude jen změnou času, ale spíše nástupem jara a vyššími teplotami. Hodně lidí je ospalých, unavených a líných. Jako praštěných něčím po hlavě. O víkendu nejlépe odpočívat a hlavně se pořádně vyspat. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Tomu se říká jarní únava.
Doporučuje se 3× denně kopřivový čaj po + vít C po dobu 1 týdne pak týden pauza a pak možno opakovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Unavená, to ne,
ale posun času mi léta vadí a nevyhovuje. Straším do tří a ráno mám celé léto problém s raním vstáváním… 🙂
Tip:
vyspěte se, dle libosti. Zajděte do zelenající se přírody, načerpejte energii ze sluníčka nebo v lese. Zkuste nějaké vitamínové „bomby“ a jistě Vám chybí hořčík, kupte si: http://www.do­logran.cz/home/8-natural.html

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek