Pruzkumnik

Změna času – taky jste tak unavení?

Když se teď nedávno změnil čas(o hodinu zkrátil), taky od té doby pociťujete věší únavu?
Já když příjdu večer z práce, usínám u jídla v křesle, už jsem i krátce usnul v práci a včera jsem usínal v autobuse z práce, div že jsem nepřejel.
Máte nějaký typ na výkend jak tuto únavu eliminovat?

Nejlepší odpověď
Drap

Nic takového nepociťuji. Ani jsem si nevšiml že byla nějaká změna. Vstávám podle sluníčka, ne podle hodin.

Další odpovědi
Medulka.013

Změna času je něco, co vůbec nezaregistruji a je mi ukradený, protože tu změnu nevnímám.
Radím o víkendu se pořádně vyspat a dělat pouze klidnou činnost.

dubraro

Jsem unavený i bez změny času, ale ano, prvních pár dnů je to ještě horší.

marci1

Ono to asi nebude jen změnou času, ale spíše nástupem jara a vyššími teplotami. Hodně lidí je ospalých, unavených a líných. Jako praštěných něčím po hlavě. O víkendu nejlépe odpočívat a hlavně se pořádně vyspat. 🙂

nyjono

Tomu se říká jarní únava.
Doporučuje se 3× denně kopřivový čaj po + vít C po dobu 1 týdne pak týden pauza a pak možno opakovat.

da ny

Unavená, to ne,
ale posun času mi léta vadí a nevyhovuje. Straším do tří a ráno mám celé léto problém s raním vstáváním… 🙂
Tip:
vyspěte se, dle libosti. Zajděte do zelenající se přírody, načerpejte energii ze sluníčka nebo v lese. Zkuste nějaké vitamínové „bomby“ a jistě Vám chybí hořčík, kupte si: http://www.do­logran.cz/home/8-natural.html