Ivetka303

Změna času na zimní. Francie.

Vítě někdo, zda se mění čas i ve Francii? Když se teď v neděli bude měnit u nás..

Nejlepší odpověď
annas

Stačilo zadat dotaz do Google a měla jste hned odpověď.

Ve všech státech Evropy s výjimkou Islandu, části Grónska a norských ostrovů Jan Mayen a Špicberky se letní čas používá. Podle pravidel EU přechod nastává ve všech časových pásmech současně, v 1:00 UTC (tzn. 2:00 SEČ, resp. 3:00 SELČ), poslední neděli v březnu, resp. říjnu.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Let­n%C3%AD_%C4%8Das