led

Zmena avatara

Čím to je, že niektorí uživatelia sa nám omladili do detských tváričiek alebo premenili na zvieratá?
Tie bábatká znamenajú, že ešte nedorástli?
Zvieratká sú zakliate princezné, čo chcú bozky na odkliatie?
PS. dala som to do prírody, lebo asi ide o prírodný úkaz 🙂

Nejlepší odpověď
BEAES

Změna je život.

Další odpovědi
annas

Přiznávám, že jsem někdy zmatená, musím se pozorněji dívat.

Chtějí zřejmě zastavit čas, vzpomínají na dětství. Nebo opravdu jako zvířátko čekají na políbení prince, aby jim vrátil lidskou podobu…

iceT

Treba to bude tim,ze zmena je zivot…

anonym

změna je život a mám ráda roztomilé obrázky,aspon to není tady tak neosobní a studené

Miroslavst

Já jsem furt stejný. Snad?

kapka

To Led: Máte něco proti ledním medvědům a medvíďatům? 🙂 Já už jsem si připadala okoukaná, tak jsem inovovala… 🙂

led

Zvieratá aj deti mám rada 🙂
PS.
pokiaľ ma nepohryznú 😁

led

chápem, že človek sa mení aj vizuálne, ale už u niektorých som si zvykla na ich podobu, napríklad Miroslast s jeho Modrým diablom, a odrazu sa mi tam zjavilo malé dieťa alebo zviera a bola som z toho celá paf 🙂.
Len som mala strach, aby sa nezmenili na zvieratá z Ezopový bájok. Nevadí, svet sa vyvíja a my tiež.
Nesmiem asi ako niektorí šoféri, jazdiť (čítať) po pamäti.

kropitko

Hm,,,já jsem stejná a sluší mi to pořád stejně.