nadka77

Změna advokáta

Chtěla bych změnit advokáta za jiného,musí bývalí advokát zaslat novému všechny podklady nebo si pro ně musím dojít a poslat mu je sama?Byla bych radši,kdyby mu je zaslal advokát.
Doplňuji:
A když jsem podepsala Plnou moc s novým advokátem,tak tomu ex ji musím stejně vypovědět?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To je snad úplně jedno nebo ne?
Změň advokáta a až si on prostuduje spis, řekne ti co a jak.

Další odpovědi
anonym

Myslím, že ti tvůj nový advokát poradí i ve vlastním zájmu.

pussy

Musíš původnímu advokátovi vypovědět plnou moc a požádat, aby Ti dal vše co bylo v Tvé věci uděláno. Jinak doporučuji AK SVOBODA z Prahy 5!!