led

Zlomila sa vám vývrtka?

Návod na otvorenie bez vývrtky pomocou boty.

http://www.jak­tak.cz/jak-otevrit-vino-botou.html

Doplňuji:
pre Burak,
keby ste si podľa videa dupla botou, ako by vám potom hovoril? 🙂

Odpovědi
Miroslavst

Na šampanské netreba vývrtku to sa len vystrelí :D

anonym

jo já neumím otvírat víno tak jsem to zkoušela nešlo to a zbytek špuntu jsem se pokoušela vytáhnout zuby,jenže akorát vešel manžel a ono to vypadalo jako bych pila přímo z láhve,tak se začal smát a říká mi holka alkoholka
Doplňuji:
to raději nechci vědět možná by to bylo něco na smysl stou botou a mě by se to pak už nelíbilo:D

kapka

Dala bych hvězdičku, ale už nemám. ☹ Koukám jako blázen.

anonym

Já ti půjčím.

anonym

KAŠLETE NA HVĚZDIČKY ASPON DNES AT JSME SI VŠICHNI STEJNĚ ROVNI A HVĚZDY AT NÁM SVÍTÍ NA NEBI