vevinka007

Zlomený loket po pádu z koně

Nebudu to tady rozepisovat, prostě jsem o prázdninách v červenci spadla z koně a zlomila jsem si loket, musela jsem za 2 dny podstoupit operaci, která trvala 1hodinu a 30min. Dali mi tam šroub + drát!
Chodím stále na rehabilitaci a na kontrolu k doktorovi v nemocnici..
No jizva je pěkná, teda aspoň podle mamky:D
Ale na Rehabilitaci půjdu po osmé v úterý a stále tu ruku nemohu narovnat! Bolí to když to narovnávám no.
A mám tam na RHBilitaci jít 10krát..
Tak jak? Chci to narovnat:( :'(

Nejlepší odpověď
anonym

Nebude to tím, že sice chodíš na rehabilitaci, ale určitě ti doktor nedoporučil během léčby a rehabilitace už jezdit na koni? Nedávno ses tady ptala na tvůj strach při ježdění na koni, protože jsi po zlomenině lokte.

Další odpovědi
hanulka11

Po takové operaci se honem vše nestrovná tak rychle/to je opravdu velmi krátká doba/ – to je jen začátek co nyní proděláváš – myslím, že ti ještě přidají nějakou dávku cvičení – to vše záleží na tobě jak se cítíš a co lékaři řekneš. Sama jsem chodila s kolenem 3× na 10 cvičení a a pak ještě na další- trvalo to přes půl roku, než jsem mohla fungovat jako před úrazem .

terry

10 návštěv rehabilitace je jen začátek. To je první dávka. Ještě to bude trvat.
Je potřeba rehabilitovat pravidelně a dloihodobě!!!