setapouch

Zlobí vás vyhledávač Google?

Od včerejška pozoruju, že při zadání dotazu do vyhledávacího pole Google Search se nic nestane. Ani automaticky, ani kliknutím na tlačítko. Prostě mám vyhledávací pole, v něm text, vedle tlačítko a jinak prázdnou obrazovku, formulář se neodešle. Podaří se tak jeden dotaz z pěti.

Všiml jsme si toho na dvou nezávislých počítačích, Windows i Linux, IE a Firefox, různé sítě (firemní LAN a domácí 3G sdílené na wi-fi).

Stává se vám to také?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, nepozoruju (momentálně Opera 32, Win7 64, vlastní wifi na kabelu UPC))…
😉

Další odpovědi
anonym

To se mi zrovna nestává, ale v prohlížeči se mi občas udělají čtverečky z předešlých stránek a po obnově se to ztratí.

brillant

Bez problémů, Win 7/64, IE – Firefox – Opera33, optika 100 Mbit/s.

anonym

Bez problému,vše jde,tak jak má.

ivzez

Nezlobí, ale poslední dobou mne dost štve.

Zadávání dotazů je v pořádku, ale čím dál častěji mi Google
předkládá komerční odkazy ► tam, kde může nabídnout
nějaké zboží nebo komerční služby, vyhodí je na první místa…

Zřejmě budu muset zvolit jinou strategii pro zadávání dotazů
(stává se, že hledané nabídne spíše Seznam, který ale umožňuje
jenom deset výsledků na stránku ► musím více „listovat“)…

Emefej

Nezlobí.