IK

Zlepšilo se to tady od včerejška?

Včera jsem se prodírala problémy které byly spojené s Linuxem. Dnes se sem dívám z noťáku s win7 a je to pěkné, jen se mi nezobrazuje kurzor pokud kliknu jinam tak tam zůstane a píšu už jinde, ale to mi na tomto webu dělalo i dřív. V noci mi to padalo a zasekávalo se, takže zřejmě se tu pilně pracovalo. Vidíte nějaké změny?
Á… doporučené kategorie se mi v Linuxu nezobrazují nechápala jsem o čem mluvíte 🙂
Doplňuji:
OS versus webový prohlížeč
Mám v Linuxu webový prohlížeč Konqueror součást prostředí KDE.
Chodí rychle má dobré funkce a jsem s ním spokojená. Dokonce i zdejší odpovědi chodí v Konqueroru svižněji než na mých win7 a bez mého přičinění mi tu chodí jazyková nápověda. Je to prostě můj miláček a nehodlám ho měnit.
Nad aktualizací Firefox si už delší dobu lámu hlavu, ale zatím ho používám jen když chci vidět nějaké video a to mi nestojí za zvýšenou námahu, navíc mi hrozně padá.
Mám Linux Suse (verze je nepodstatná ale již dost stará) a nemohu ho aktualizovat kvůli programu ve kterém pracuji. Stejné prohlížeče pro win a Linux nejsou stejné. Méně nedorozumění a dohadování nastává když vyjádřím že potíž je v OS, většina lidí kterým slovo Linux něco říká, tak už tohle ví.

Nejlepší odpověď
Drap

Jde mi zde všechno podstatně pomaleji, malá písmenka a ani trochu se mi to nelíbí

Další odpovědi
hanulka11

jde mi to nyní stejně dobře jako včera jen dneska ráno asi na něčem pracovali – nešlo mi to se spojit

anonym

Je to tu stejné. Akorát nechápu jaký vliv má na prohlížení webu OS, nemáš spíš na mysli webový prohlížeč(Opera, Mozilla, IE)?

terry

Myslím, že na to je ještě příliš brzy.

briketka10

je to stejné, akorát jsem chtěla odpovědět a málem jsem položila otázku, protože vidíš 2× odeslat..
pak se zase objevila stránka s nabídkou kategorií..
to mě mate a štve určitě nejsem sama ☹
Doplňuji:
oprava odeslat jen 1× a odpovědět úplně přehlídnu..