Avatar uživatele
IK

Zlepšilo se to tady od včerejška?

Včera jsem se prodírala problémy které byly spojené s Linuxem. Dnes se sem dívám z noťáku s win7 a je to pěkné, jen se mi nezobrazuje kurzor pokud kliknu jinam tak tam zůstane a píšu už jinde, ale to mi na tomto webu dělalo i dřív. V noci mi to padalo a zasekávalo se, takže zřejmě se tu pilně pracovalo. Vidíte nějaké změny?
Á… doporučené kategorie se mi v Linuxu nezobrazují nechápala jsem o čem mluvíte 🙂
Doplňuji:
OS versus webový prohlížeč
Mám v Linuxu webový prohlížeč Konqueror součást prostředí KDE.
Chodí rychle má dobré funkce a jsem s ním spokojená. Dokonce i zdejší odpovědi chodí v Konqueroru svižněji než na mých win7 a bez mého přičinění mi tu chodí jazyková nápověda. Je to prostě můj miláček a nehodlám ho měnit.
Nad aktualizací Firefox si už delší dobu lámu hlavu, ale zatím ho používám jen když chci vidět nějaké video a to mi nestojí za zvýšenou námahu, navíc mi hrozně padá.
Mám Linux Suse (verze je nepodstatná ale již dost stará) a nemohu ho aktualizovat kvůli programu ve kterém pracuji. Stejné prohlížeče pro win a Linux nejsou stejné. Méně nedorozumění a dohadování nastává když vyjádřím že potíž je v OS, většina lidí kterým slovo Linux něco říká, tak už tohle ví.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: IK

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, briketka10, anonym před 4402 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Jde mi zde všechno podstatně pomaleji, malá písmenka a ani trochu se mi to nelíbí

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

jde mi to nyní stejně dobře jako včera jen dneska ráno asi na něčem pracovali – nešlo mi to se spojit

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je to tu stejné. Akorát nechápu jaký vliv má na prohlížení webu OS, nemáš spíš na mysli webový prohlížeč(Opera, Mozilla, IE)?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Myslím, že na to je ještě příliš brzy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

je to stejné, akorát jsem chtěla odpovědět a málem jsem položila otázku, protože vidíš 2× odeslat..
pak se zase objevila stránka s nabídkou kategorií..
to mě mate a štve určitě nejsem sama ☹
Doplňuji:
oprava odeslat jen 1× a odpovědět úplně přehlídnu..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek