Marty Koller

Zkusíte hádat, jakou novou přítelkyni budu mít v budoucnu?

Víte něco o mé budoucnosti?

Nejlepší odpověď
Drap

Nějakou dívku u mě v práci

Špatná anketa, chybí jiná možnost. Pokud si dívku vůbec najdeš, tak bude zřejmě blbá,

Další odpovědi
Lgee

Striptérku

Kelt

Ženu z armády

Je mi to jedno. Chybí jiná možnost. Tak jsem vyplnil tu ženu z armády. Doufám, že tě postaví do latě a budeš makat od rána do večera a nebudeš mít čas psát ty svoje debilní otázky. A kromě toho, nikdo nemůže vědět, jaký bude jeho příští partner a kde ho najde. Můžeš si naplánovat značku auta, oblečení, nebo kam pojedeš. TY na tu namyšlenost jednou doplatíš.

paul1

Ženu z armády

Tu Vám přeju.

Marty Koller

Drape to zase myslíš jak?