fcoop

Zkusili jste zadat buď své jméno,nebo jméno někoho,kdo vás zajímá, do vyhledávače? Někdy je to zajímavé.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ano

Jenže se zobrazuje jedn 10 stránek od určitého uživatele. Admin. upravili program, protože ještě před 14 dny se zobrazovaly všechny otázky či odpovědi – třeba na 100 stránkách.

Další odpovědi
briketka10

Ano

jo jo teď, nikdy předtím mě to nenapadlo a jsem pěkně vykulená hlavně, našla jsem tam dvě mý nej..spolužačky, ségru hned jí to řeknu bude na sebe pyšná co se o ní píše ! a ještě jednu kamarádku, víc jsem nehledala, ale ještě budu..
je to bezva..

Drap

Ano

Dokonce ne jednou

Deli

Ano

pokazdejinak

Ano

led

Ano

MILAN1961

Ano

annas

Ad fcoop. Myslel jste zadat nick do vyhledávače na Odpovědích? Nevím, zda jsem správně pochopila.

fcoop

Nemyslel jsem Odpovědi.Myslel jsem vyhledávač na Netu.