Zkusili jste někdo domácí produkty?

Některé rady jsou docela zajímavé,máte s čím zkušenosti?
http://delame­sitosami.cz/sez­nam-vseho/
Doplňuji:
Drape,které?co si doma sami vyrábíte?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano. Spoustu věcí k běžnému použití si vyrábíme sami, pokud je to možné.

Další odpovědi
anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ko­kain#mediavie­wer/File:Coca­ine_hydrochlo­ride_CII_for_me­dicinal_use.jpg
Doplňuji:
zdroj:http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ko­kain

anonym

zjentek – Doufám,že neskuhráš jako jeden z mnoha poznamenaných životem?!Já jenom,že jisté záležitosti fakt nikoho nepovzbudí,když budeš házet do placu furt ty svoje osobní negativa podložené zlatem.

anonym

On je to takovej malej chudáček,to tu ví každej

zjentek

né, já jenom sdělil Jugarovi, že věřím v jeho nadšení pro domácí kutilskou výrobu a přidal jsem povzbuzující informaci, že s podobnou tvorbou mám letitý zkušenosti. Co tě žere? Třeba o nic nejde ..třeba prostě jen patřím do skupiny, která řeší různý jiný uskupení, chovající se na webu tak, že to „nikoho“ nepovzbudí ..zkrátka, třeba jen vidíš věci vobráceně, než bys je vidět měl, Čeňku Modrý, ale hlavně to neřeš, dokud se tě nikdo neptal ;q

anonym

Nevím co si myslíš to je fakt,ale ozvat se musím,když něco vidím,tak to prostě je a když mě distancuješ,tak příjde třeba někdo jiný,protože „prauvdá zvíťazí?!Ale pevně věřím,že máš srdce na "pravém“ místě.Už mlčím -už mlčím.

zjentek

co furt kur.wa máš ..to sem měl chujovi napsat, že si sám vyrábím šampona a nebo že mám na dvorku krmítko pro ptáčky z petky héč? Svépomocej? Se už taky prober.
Mě spíš uráží ten jeho odkaz, na kterej tady stejně nikdo nic nenakliká a na tom tfojem jůtjůb ti naklikám tak akorát na žvejkačky, ajnštajne ..pak se nediv, že mě nenávidíš, achach

anonym

Tak naipš Drape jaký ty výrobky i doma sám děláš?
Jsem na to docela zvědavej,

zjentek

Ogare, já si vyrobil takovej stroj na zvedání klacku ..vždycky zatočím za takovou páčku a vono mně to mechanicky přes takový kladky samo zvedne klacek, když potřebuju. A víc ti neprozradím, taky zapni vlastní mozek, kutile ;q

anonym

Nesmysl jako vždy,vyper si raděj tu budnu,more.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=7tlwW2DKzlc