Kerynka

Zkusil už tady někdo hypnozu a co si o ní myslíte ?

Nejlepší odpověď
aloevera5

Hypnóza mě fascinuje. Kdysi jsem si chtěla nechat udělat hypnózu od paní, která jí opravdu úžasně ovládala. Měla jsem u ní i termín. Paní se mě kdysi ptala, co mě trápí a kvůli čemu tedy chci hypnózu absolvovat. Když jsem jí řekla důvody, tak mi vysvětlila, že mi hypnózu dělat nebude (tedy řekla mi, že mi vše vysvětlí a potom rozhodnutí nechá na mě). Vysvětlila mi, že můj problém není až zas tak závažný a že by se mi při hypnóze mohlo stát, že se sice mého banálního problému zbavím, ale můžu si při té hypnóze uvědomit jiný, který může být mnohem horší. Potom, co mi vše vysvětlila jsem se rozhodla, že do té hypnózy raději nakonec nepůjdu, ale láká mě to stejně. Ale trošku se bojím.

Další odpovědi
chudst

Jak psal dedapetr; ale pro jistotu zduraznim vystrahu: NIKDY nezkouset sama nebo z kamarady. VZDY jen z rukou odbornika. Mamcin kamarad to kdysi z kamarady zkousel a z hodiny na hodinu se z nej stal ochrnuty clovek, ktery nedokaze samostatne myslet – uz s nim nic nesvedli ani odbornici. Pokud pujdete za nekym, kdo hypnozu skutecne ovlada, pak se vam ale naopak muze povest neco, oc usilujete cely zivot a nedari se vam to. No – a jeste dodatecne upozorneni: ne kazdeho lze zhypnotizovat, pokud se pamatuji, lze zhypnotizovat v prumeru asi jednoho cloveka ze sta.
Doplňuji:
iq: ja o tom vim jen to, co mi rikala mamka a nezavisle na ni teta a babicka; mamcin spoluzak (a soused) byl do te doby naprosto normalni kluk, v 17 experimentoval s jinyma klukama s hypnozou a dopadlo to tak, jak jsem psal. Je to nas soused porad, takze finalni stav mohu potvrdit. A o podobnych pripadech (neschopnost komunikovat…) jsem slysel i v dokumentech z televize. Nerikam, ze hypnoza je neco spatneho, jen je s ni treba zachazet s opatrnosti.

dědapetr

Dobrá věc v rukou odborníků,ale katastrofa v rukou lajků.

iq

Zkoušel jsem,mohu vřele doporučit jako podpůrný prostředek další léčby. Ovšem není to nic samospasitelné­ho.Pokud tento dotaz píšete kvůli obavě,tak mi věřte, že se nemáte čeho obávat.
To chudst: ochrnul po zkouseni hypnozy??? Byl to skutecne duvod ochrnuti? Nezlobte se, ale temito „babskymi“ povidackami jen vystrasite.
Hypnoza NENI stav, ve kterem by clovek mohl ochrnout,jako podpurny prostredek lecby, nebo treba odnauceni koureni,uceni se jazykum je velmi vhodny.NEZNAM jediny pripad,kdy by clovek ochrnul. To je stejne jako s hladinou alfa.Jestli vite o cem mluvim.Ve stavu hypnozy se v podstate nachazime kazdy den behem usinani,je to urcita faze funkce mozku. Tak tu prosim nebalamutte.Nemel ten dotycny jinou zavaznou poruchu mozku????

Jeste bych doplnil,za dob studene valky zkousela CIA kombinaci hypnozy a LSD,tam si dokazu predstavit moznost nejakeho poskozeni mozku i kdyz ani tak k nicemu takovemu jako ochrnuti nikdy nedoslo,ale jinak to opravdu mozne neni.Tak jen rada,pred hypnozou radeji neberte zadne tezke drogy:-))