rostavalek

Zkušenosti z kolostrem

Máte někdo zkušenosti z kolostrem na http://www.ko­lostrum.info ? Díky za zkušenost.

Nejlepší odpověď
Funna

stejnou jako v této tvojí otázce…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nekdo-zkusenost-s-timto-kolostem

nejspíš nikdo a žádnou…nebo tu snad děláš reklamu?

Další odpovědi
anonym

Kolostrum znám jako produkt LR Cosmetic. Původní varianta byla tekutá (a dost drahá). Nyní prodávají i tobolky. Nikdy jsem ale tento produkt nezkoušela, protože mi to nepřipadá právě logické. Jestliže je kolostrum produktem, který je obsažen v mlezivu a má sloužit jako první produkt tvořící imunitu u novorozence, potom mi připadá nelogické, aby starší člověk používal právě tento produkt.

Na internetu jsem je našla jako produkt doporučovaný ke zdravému životnímu stylu.
Hodnocení je veskrze pozitivní, přesto si dovoluji mít o zázračných účincích preparátu pochybnosti.

Zkus si zadat do vyhledávače „LR cosmetic kolostrum“. Měl by se Ti objevit stejný článek na téma zdravý životný styl. Možná Ti to pomůže rozhodnout se.

„Colostrum (kolostrum, mlezivo) je označení pro mateřské mléko, které se vytváří v mléčných žlázách savců prvních 48 hodin po porodu. Svým složením je naprosto unikátní. Zajišťuje pro organizmus novorozence dokonalou ochranu před patogeny, viry a bakteriemi. Obsahuje látky stimulující růst tkání sliznic, svalů, nervového systému vč. mozku a optimalizující metabolizmus. Ve farmacii se používá kolostrum bovinní, získávané z kravského mléka, v němž je obsah biologicky aktivních látek mnohonásobně vyšší než v mlezivu lidském. Preparát obdobný colostru se dosud nepodařilo vyrobit laboratorně. Jeho hodnota je nesrovnatelná s jakýmkoliv jiným přípravkem na posílení imunity.“

T-ess

To bych nekupovala. Mohu doporučit colostrum od LR; http://www.lr-czech.com/. Nevýhoda je v tom, že musíte najít někoho, kdo LR výrobky prodává, nebo volat na telefonní číslo v kontaktech. Opravdu mohu doporučit. Tekuté je mnohem, mnohem lepší, než prášky, ale chutná hrozně, takže pokud to nebudete mít ráda, sáhla bych spíš po těch kapslích ;).

BEAUTIK.cz

Taky to prodávám, viz: http://www.sho­peek.cz/shope­ek/eshop/0/0/5/397-POWERFUL-WORKER-doplnek-stravy-4-x-60-tobolek
A zkušenosti mám tyhle:
http://www.pil­na.cz/news/co­lostrum-ktere-je-nejucinnejsi-a-jak-ho-vybrat-/
Doplňuji:
Jen chci dámy z LR ubezpečit, že jsem od LR colostra ustoupila, je naprd. Nic se s ním nevyřeší. Nedokáže do půl hodinky zbavit zub bolesti, neumí do druhého dne zahojit koleno…je prostě v praxi drahý a neúčinný. Zatím neznám lepší produkt za tak nízkou cenu, aby zvládal hned několik závažnějších problémů vyřešit rychle a účinně, jako je Powerful Worker zd ezmíněný. Fakt sorry, ale vsadím se, pokud se sejdem a můžeme na nějaký problém porovnat. Já už těch testů dělala, že se fakt nebojím vsadit.

Honzyn14

Já jsem třeba dlouhodobě spokojen s kravským kolostrem od značky https://www.sen­zamedical.cz/sen­za-colostrum-90-kapsli-kravske-kolostrum/ , které užívám celoročně (jsem aktivní sportovec po všech stránkách – hory, fitness, běhání, apod.) a nemohu si to vynachválit, určitě doporučuji vyzkoušet.

DomcaJe

Zdravím, právě mě přijde že na posílení imunity je dobré brát kolostrum. Dcera byla hodně nemocná první dva roky děs, tak jsem se rozhodla o nasazení kozího kolostra a zatím se držíme!

Renatka2

Dobrý den a mohu se zeptat co to je za kolostrum, já znám jen to kravské. Moc děkuji

DomcaJe

Určitě tady je rovnou odkaz https://www.be­tula.cz/obchod/

Renatka2

Moc děkuji, už jsem se dívala na jejich stránky a asi zkusím objednat 🙂