larios22

Máte zkušenosti se vztahem na dálku? Uškodí mu, když se měsíc neuvidíme?

Ahoj, je mi 20, přítelkyni 17. Jsme spolu 3 měsíce, než jsme se dali dohromady, trvalo to tak rok. Byli jsme oba na intru, od sebe 56 km. Jinak od sebe bydlíme 180 km. Vídáme se minimálně 1 týdně, všechno klape, mám auto, tak není problém se vidět o víkendu. Milujeme se, řekla mi, že je zamilovaná, ale že je to naprd ta dálka, že se nevídáme tak často, jak bychom měli, že se bojí, že ji to přestane takhle bavit… Nejvíce se bojím já, že o ni přijdu. V červenci odjíždím na měsíc do zahraničí, snad to tomu vztahu neuškodí. Co myslíte? Máte někdo zkušenosti s takovým vztahem?? Myslím celkově, né jen to, že odjedu na měsíc.

Nejlepší odpověď
Kepler

Odloučení je jako oheň. Velkou lásku více rozhoří, malou uhasí.

Další odpovědi
Drap

Nelze jednoznačně odpovědět. Měsíční odloučení může pomoci, ale i uškodit. Záleží vždy na jedincích.

yuko

V tomhle veku a po tom, co Ti rekla, bud pripraven na variantu, ze po navratu ze zahranici uz nepojedes dalsich 180 km na rande.

iceT

Když jsem byla mladá a zamilovaná, taky tak nějak v 16ti letech, klukovi bylo o dva roky víc a byl na vojně až v Lounech. Vídali jsme se takhle jednou za měsíc skoro celý rok, když dostal opušťák a já se na těch pár hodin s ním strávených strašně těšila a mezitím jsme si psali dopisy. Jinak jsme od bydleli asi hodinu jízdy vlakem.
Ty jedeš pryč jen na měsíc, máte mobily, skype a já nevím jaké další možnosti spolu mluvit na dálku denně.
Takže jo, já vám fandím, ale kdyby něco, tak pro jedno kvítí slunce nesvítí a je ti teprve 20 let a život máš před sebou.

mosoj

Já mám, ale to byla jiná morálka ve společnosti a děvčata nebyla tak ufňukaná. Byl jsem na vojně 26 měsíců a byl jsem ženatý. Přestáli jsme to obá! Tímto vzdávám hold své stále stejné manželce již 47 let.

BTW : Co by jsme dali za mobil. Na telefonování jsem si brával vycházku abych mohl jet do města na poštu k telefonu.

marci1

„Vztah na dálku je jen test, jak daleko může cestovat láska.“ 🙂

pizlicka

pokud opravdu clovek miluje,ani dálka to nezmění.muj pritel za mnou jezdil jednou tydně 75km,a když řekl,v 17h budu před barakem,opravdu na minutu presne,tam byl.takto jezdil rok a pul s železnou pravidelností.ja za ním za celou dobu přijela jen jednou 🙂 i v autě spával,protoze mi nevyhovoval patek,ale sobota,tak prespal do soboty v autě 🙂 zname se 6let,4 roky spolu žijeme.

anonym

když jsem šel na vojnu, tak jsem po měsíci ani nevěděl, že mám doma holku 😁
a to jsme byly od sebe jen 500km.
rozhodně si mě neber za příklad 🙂