Flower01

Máte zkušenosti se začátky v tanečním klubu latiny či standardu? Jaké jsou do začátku potřeba znalosti?

Jaké jsou do začátku potřeba znalosti (stačí speciálky a experimentálky?)
Je potřeba hlásit se v páru, nebo se páry dají tvořit až i v rámci klubu?

Odpovědi
javurek

Nevím, jak to je v jiných klubech, ale v Ostravě do LR ti stačí jen základní a pokročilé taneční. A pak dokud platíš jsi v klubu a můžeš chodit na lekce. A oni si tě už sami vycvičí. Ale je to fakt dřina. Hlavně ze začátku.

Arne1

Co mám zkušenosti z dávných dob, tak v párech je to mnohem jednodušší. Standart i latina jsou párové tance a předpokládají jisté souznění těch dvou. Mnoho se sice v základu můžeš naučit s kýmkoliv, ale ten párový výraz tance potřebuje stabilní pár.