dudu

zkušenosti s výrobkem

Vážení, máte prosím někdo patrnnost o technickém zázraku, který se jmenuje horkovzdušná a parní pyrolitická trouba Miele?
Dceruška chystá rekonstrukci kuchyně a ráda by si tuto novinku za cca 30 tis. korunek pořídila. Potřebujeme praktické osobní zkušenosti nebo odkazy na recenze, nikoliv na techniká a reklamní data. Díky.

Nejlepší odpověď
kropitko

proč ne,jestli má zbytečných 30000. Já jsem měla nejradši klasickou plynovou,v té elektrické se ne a ne naučit pořádně péct…ale mám jí teprve čtvrt roku,tak snad se to naučím..:-)

Další odpovědi
anonym

Neco takoveho ma moje sestrenka.Nemam osobne s tim zkusennosti,ale kdyz jsem to u ni vypozorovala,tak ja se k tomu nepriklanim.Na potravinach jsem nevidela nic extra a zda se mi to drahe.Tot muj nazor.

ReHu

Miele je zcela jistě skvělá firma, která si nechá své výrobky i značku dobře zaplatit.
Přímo s tímto výrobkem zkušenosti nemám. Myslím si, že se to moc nevyplatí.
Záleží také ale na tom, jak je dcera zvyklá vařit.