bububabu

Máte zkušenosti s virtuálními brýlemi pro mobilní telefon?

Používám brýle Freefly s mobilem Samsung 4 a vše je takové máznuté, jakoby jste se dívali z akvária plné vody na něco. Jako realita to tedy vůbec není. Je to normální? Jak vydíte vy? Realisticky? Musím dodat že jsem krátkozraká, (jednu oko-1.5 a druhé 1.25),ale výrobce mě ujistil že když vidím do blízka tak to problém nebude, což vidím. Nemám něco udělat, něco nastavit nebo tak? Prodejce nemá také s VR zkušenost aby mi poradil a ani komentáře uživatelů jsem nikde nenašla. Díky

Jenže tento typ brýlí o kterých mluvím žádné doostřování nemá. A tak to bude asi tím. Výrobce chtěl jenom prodat za každou cenu..

Odpovědi
Dýché

Já jsem tedy brýle zkoušela jen dvakrát, ale na krátkozrakost jsem si je upravila takovým kolečkem nahoře uprostřed, jako když ostříte dalekohled, a poté už jsem viděla ostře.