Avatar uživatele
Ivka4

Máte někdo zkušenosti s brýlemi z optiky Horní Počernice?

Ahojda lidi, chtěla bych se vás optat, jestli máte někdo zkušenosti s brýlemi z optiky Horní Počernice. Čeká mě tam kontrola a obávám se, že brýle potřebuji…

Zajímavá 0 před 2273 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Dumbos

Mám brýle od jinud, ale myslím, že v tom nemůže být velký rozdíl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Martiolka

Čauky, já jsem si v optice Horní Počernice koupila asi před půl rokem brýle a dobrý… Když mi pan dr. řekla, že mám špatný zrak a předepsala mi dioptrie, tak jsem si tam rovnou ty brýle nechala udělat a spokojenost…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marpo

Brýle jsem si pořídil jinde, mám i jinýho doktorka přes oči, ale je to fakt asi fuk kde ty vobroučky pořídíš! Hlavně by ti to všechno sedlo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MiraRendlik

Optika je optika a nebo prodejna brýlí, to mi nikdo nevymluv. Já kupuju brýle v optice Horní Počernice, mají tam odborný personál a je to pro mě i pohodlí, že vše vyřídím na jednom – místě jak brýle tak kontrolu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Diiiia

Optiku Horní Počernice jsem navštívila před asi rokem, když jsem si tam vybírala nové brýle a myslím, že až tam půjdu teď na kontrolu, tak to dopadne zase na nějaké nové..:) A souhlasím tady s MiraRendlik, mají tam fakt dobrý lidi na prodejně a je to při ruce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petros56

Optiku mám rád, chodím si tam vždycky po kontrole pro nové brýle a nikdy se mi s nimi nic nestalo a lidi tam jsou příjemný, takže já bych doporučil, jinde jsem vlastně ani brýle nekupoval. 

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Morris

Optiku navštěvuju pravidelně a zatím mě nikdy nezklamali. Takže já bych doporučil. 

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danielion

Koupil jsem si brýle dvoje na optice horní počernice a mám je do dnes. Nevím jaký je rozdíl v tom, kde se brýle koupím, ale tím, že se mi tahle optika osvědčila, tak nemám potřebu do budoucna hledat jinde, zajdu zase sem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Henda

Já chodím na kontroly k mému lékaři na kliniku Horní Počernice už hodně dlouho a když jsou potřeba, tak rovnou i brýle u nich zakoupím, přijde mi jako nesmysl hledat jinde, když tohle mám všechno na jednom místě a pro mě to je rozhodně nejpohodlnější varianta. 

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Piroh

Z optiky mám první brýle vůbec a jsem zatím spokojen. Je to sice teprv rok, ale když nic, tak jsem rád, že jsem nikam nemusel courat a hledat optiky jinde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vlando

Byl jsem v optice Horní Počernice před týdnem a vybral jsem si tam hned asi troje brýle. Nakonec jsem si vybral a jsou to moje první brýle, ale jsem spokojen. 

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sloupek

Nevím kde všude možně se dají koupit brýle, já tím, že chodím už hodně let na kliniku Horní Počernice na oční prohlídky, tak když potřebuji brýle, tak vždycky jdu sem, příjde mi to nejlepší a nejrychlejší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
George5

Oči mám ‘‘pokažený‘‘ teprve 2 roky, ale je pravda, že tady jsem si po kontrole očí brýle hned vybral, takže až budu potřebovat nové, asi rovnou od lékaře zavítam sem, abych neztrácel čas… 

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mileot

Mě optika Horní Počernice vyhovuje, protože během hodinky jsou schopni mi brýle udělat a já aspoň nemusím na jedno místo několikrá. 

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek