Avatar uživatele
Marhor z hor

Zkušenosti s oběma "našimi" policiemi? I když jsou spíš "jejich" Nico

Jaké Máte zkušenosti s místním oddělením Policie ČR Košíře (sídlí v N. Butovicích) - já tu nejhorší, dlouhodobě, Vaše zkušenost s košířským oddělením státní policie- sídlí v N. Butovicích (já dlouhodobě neblahou) a co říkáte úpornému boji městské policie (mezi Strahovem a Motolem) proti parkování rezidentů před svými domy? Nico a s městkou policií v oblasti mezi Strahovem a Motolem stran úporného boje proti parkování rezidentů před svými domy. Nico

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 3397 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

MĚSTSKÁ POLICIE

Mafhore z hor - doplňuji pouze Drapa o doporučení, abys tuto otázku smazal, pořádně se zamyslel nad tím, co vlastně od nás chceš vědět a potom se teprve zeptal. Pokud chceš vkládát anketu, tak konkrétně u této Ti doporučuji vložit ještě další řádek, a to je "Jiná možnost". Tam Ti totiž mohou potom napsat názor i ostatní, kteří třeba neřešili nic jenom v Nových Butovicích, ale jinde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rocker

Státní policie

Se státní policií v Košířích mám celkem dobré zkušenosti,poslední dobou to docela ujde i s místní MP.Ale dříve tu chodil strašně aktivní měšťák,to bylo neuvěřitelný.Ten stál snad za každým rohem,jen jsem špatně zastavil,než jsem vystoupil z auta,už vypisoval pokutu.Co se děje mezi Motolí a Strahovem nevím,tím směrem moc nejezdím.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony