dudu

Zkušenosti s léčivými houbami?

Máte prosím zkušenost s aplikací této léčivé houby a jejími účinky? Máte k této medicíně důvěru?

http://adapto­geny.cz/lesklo­korka-leskla/

Nejlepší odpověď
annas

Já už jsem udělala několik kol. Dávám si jedině kávu Ganoderma, která obsahuje tuto houbu, dále zelený čaj Ganoderma a tablety Viraimun. Houba má železo, kterého mám nedostatek, a další minerály. Posiluje imunitu.

Důvěru k houbám mám, protože jde o přírodní přípravky. Jinak se ještě léčím bylinkami.

Další odpovědi
MacaM

Nepíšete na jaké potíže byste ji chtěl užívat. Já Vás zvu na stránky české firmy OKG, která využívá znalostí čínské medicíny, vyvyíjí a vyrábí 100% přírodní bylinné produkty, které pomáhají s nejrůznějšími zdr. potížemi.
Nám velmi pomáhají, netrpím migrénami, upravilo se mi trávení, žlučník už nezlobí, dcera nemá atopický ekzém, zdravě jsem zhubla, ošklivě poraněnou nohu mi zachránily bylinky, bez lékařského zákroku,…

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou