babča

zkušenosti s filtrační konvicí

jaké máte zkušenosti s filtrační konvicí?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Konvici jsem křed rokem dostala k předplatému jednoho časopisu. Byla jsem s ní moc spokojena, voda opravdu chutná dobře .Rok jsem ji používala .Jeden filtr vydrží měsíc a stojí cca 115kč jak kde ho koupíte.Někde i prázdný filtr vykoupí za 30kč. Zjistila jsem ale,že mě vyjde laciněji voda z kohoutku. Nyní u nás je voda chutná, tak mám konvici zatím ve špajzu a nepoužívám ji.

Další odpovědi
Arni

Záleží, jakou máte vodu. Ale každopádně se vyplatí. Poznáte to hlavně např, na varné konvici. Z „normální“ vody jsou na dně usazeniny, z vody z filtrační konvice se to nestane. Myslím, že jako důkaz to stačí …