ondra07

Zkušenosti Google Adsense

Máte někdo zkušenosti s touhle reklamou na webu? Konkrétně, kolik vydělá za měsíc,když návštěvnost bude cca 10 000 lidí?

Nebo nevíte o nějaké lepší možnosti?
Děkuji

Odpovědi
Stingo

Asi moc ne. Záleží, kolik lidí na to klikne. Nejlepší reklama je domluvit se přímo s nějakým subjektem, který ti zaplatí za to, že mu na svůj web vložíš banner.

Lamalam

Kromě návštěvnosti hodně záleží také na tématice webu a tím i na cílové skupině.. Dnes už AdSense nepoužívám, ale např. webíky o potravinových doplňcích mi dovedly za 1 měsíc vydělat na hosting i doménu a dalších 11 měsíců byl zisk.