eva.krizova@

Zkušenosti – Broker consulting

Dobrý denChtěl jsem se jenom zeptat na názory a zkušeností Broker Consulting..Máte někdo s tímto poradenstvím zkušenosti? a jaké máte na ně názory?Děkuji

Odpovědi
ducky

Velmi těžké odpovědět. Najdete mezi nimi slušné konzultanty, kteří tu práci dělají poctivě (nebo se aspoň snaží), ale také můžete narazit na „odborníka“, který vám doporučí všechny smlouvy zrušit a udělat nové. Neuvedla jste proč se ptáte, kontaktoval vás někdo od této společnosti?