eva.krizova@

Zkušenosti

Zkušenosti Dobrý denChtěl jsem se jenom zeptat na názory a zkušeností Máte někdo s prodejem v zepteru? a jaké máte na ně názory?Děkuji

Odpovědi
pl4toon

Zepter u mě skončil. Když jsem se dozvěděl, že jejich produkty prodávají na předváděcích akcích seniorům se stoprocentní přirážkou a firma se ústy tiskové mluvčí jen vymlouvá, že to není jejich bysnys, tak u mě skončili. Je více kvalitních výrobců, Zepter je jen jeden z nich.