Zkušenosti?

Jaké máte zkušenosti s domácími pracemi,typu práce na PC,vkládání obálek.Neví někdo o opravdu dobré DM?Díky

Odpovědi
iwetax

Moje babička , sestřenice a její přítel to kdysi dělali , nevim kde to vzali. Ale vím (je to rodinná historka) že to dělali ve třech týden , 10.000kusů a dostali za to 360kč. Vkládali do obálek takoví vzorečky krémů.
Já se nechala napálit. Na inzerát jsem poslala 200kč a přišel papír na kterém byli nabídky prací opět za peníze, ale teď pozor: všechny prace spočívali v tom , že já si zaplatim materiál , vyrobim to a sama si to mam PRODAT. Nevíte kde? Asi si mam pronajmout stánek a prodávat to na poutích nebo co.
Dejte si inzerát do novin pokud umíte šít, že opravíte věci(rozbitý zip), nebo prát a žehlit. Pokud umíte péct tak pečte dorty a cukroví. Ale nepouštějte se do jednání s firmami to se nevyplatí.

Tato otázka už to byla

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/najdu-pres-internet-poradnou-praci

LiborS

Já jsem taky hledal přivýdělek, nebo i něco víc, a našel jsem rentiera. Investoval jsem 1200 korun, a za tři měsíce jsem už vydělal asi 4700 korun. Funguje to.

Zdroj: http://www.ren­tierem.snadno­.eu/