AndreiRanger

Zkušenost Win 10 na slabších strojích?

Zdravím,

mám starší počítač (proc 2 GHz, 4G RAM, int. grafika )a pořád se nemohu rozhodnou, zda instalace 10tek ano či ne. Mám strach, aby mi to z toho nenadělalo nepoužitelný lapač prachu. máte někdo nějaké zkušenosti? Díky za odpovědi/ názory 🙂

Odpovědi
jáára

ntb, Intel Core2duo 1,6GHz, 2GB RAM, int. grafika, 5400rpm disk.
Tak jako dá se na tom prohlížet web, pustím na tom film a vyřídím maily. K použití asi za 5 minut od přihlášení. Na práci tam mám linux

arygnoc

údajne bez problémov.

viď http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/testy/376664-jak-funguji-windows-10-na-starsich-pocitacich.html

😉

Minas

Kámoš zkusil na trochu silnějším a měl chuť počítač rozmlátit.

štamgast

  1. Podle mě jsou Windows 10, stejně jako 8.1 či 8, na nic a v životě bych si je nenainstaloval, Windows 7 jsou nejlepší.
  2. Pro tebe: http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/testy/376664-jak-funguji-windows-10-na-starsich-pocitacich.html

turbo085

Vždy to můžeš zvrátit ;)