Farishta

Zkrášlování

Zdravím, otázka spíše k dámské populaci, ale tak ptám se obecně.

Vždy jsem byla spíše ten přírodní typ, tzn. nesnažila jsem se nikdy být nějak závislá na různých krémech, líčidlech, pomocných věcech v kosmetice atd… A co mě právě vždycky zajímalo…Když třeba budu používat často tělový krém..nebo před spaním noční krém, výživový tělový věci atd.....tak co myslíte v dlouhodobym hledisku, pomáhám svému zevnějšku, nebo spíše ubližuju? Opravdu mě to jen čistě zajímá..

Odpovědi
ivzez

Podle mne spíše to druhé.
Jakmile jednou začnete krémy či pleťová mléka používat,
budete je pravděpodobně muset používat stále.

A na tzv. „pěstěné“ pleti se vrásky objevují o dost
dříve – alespoň podle mých zkušeností (vidím to i ve svém okolí).

Vrásky se objevují u všech přibližně stejně,
ale na „vyhlazené“ pleti více vyniknou.

petra15

Jsem toho nazoru jako arygnok…oblicejovy krem se projevi priznive po dlouhodobem pouzivani, co se vrasku tyka, nesmis pritom samozrejme kourit a zustanes do 55 mlada, moje mamka je v 46 stale kocka…a vyzivovy krem pouzivat teprve, kdyz to vubec bude potreba, pri „vyschle“ kuzi na tele, jinak nejaky nocni a telovy –je zbytecnost,… ale ktera zena by si to rada nekoupila, kdyz to ma byt tak zazracne…(proste nesmysl)

arygnoc

nie som síce dáma, ale už nejakú tú desiatku rokov používam na deň i noc obyčajnú niveu, keď sa i podarí, tak marínu – na ruky, tvár.

po kúpeli tiež niveu, telové mlieko.

pôvodne kvôli suchej pokožke, a ako zisťujem dnes, po rokoch, má to priaznivý efekt i proti tvorbe vrások – no, aspoň sa mi to tak javí (kto chce, hľadá a nájde i foto, len nehľadajte na fb).

nič extra, ale skôr tá pravidelnosť.

ale zasa treba priznať, že každý ma inú pokožku i dispozície (krása, pokožka, vrásky, …), o potrebách ani nehovorím.

takže – podľa potreby a pre dobrý pocit.