Zkrácení dovolené

Pracuji v jednosměnném provozu a v letošním roce jsem byla dva měsíce na nemocenské. Ví prosím někdo, o kolik dnů se mi zkrátí dodatková dovolená, či dovolená? Za Vaše odpovědi předem děkuji a zdravím, Ina

Odpovědi
Miroslavst

Dodatková dovolená nevím, jelikož ta je v kompetenci organizace.
Řádná dovolená se vám krátit nebude.
Krátí se o 1/12 teprve při neschopnosti 100 dní a pak za každých 22 dní o další 1/12.