Avatar uživatele
Kepler

Zkoušeli jste si někdy otestovat své IQ?

Nežádám výsledky a jsem si vědom, že rúzné testy můžou dávat různé výsledky. V odkazu prosím věnujte zvláštní pozornost statistice podle zemí, fakt zajímavé.
http://www.iq-testuj.cz/

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? orestez, jirka F, aliendrone před 1932 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Zajímavá je celá ta stránka, jestli myslíš tohle: http://www.iq-testuj.cz/cs-cz/statistiky-narodu-a-iq Mě na tom přijde zajímavé, jak o IQ píše někdo, kdo píše o IQ podle národů a pak ukáže statiskiky podle států. Hahahaha… Tomu bych fakt „důvěřoval“… Pro jistotu to píšu do uvozovek… 😁 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orestez

U mě zbytečná ztráta času. Když jsem schopen letovat elektrosoučástky a ne pájet.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Eduart

Ano zkoušel,trvalo mi to snad celý odpoledne a na konci jsem místo výsledku dostal zprávu že musím poslat xxKč abych výsledek dostal :D

A taky na základce jsme je dělaly,ale tam nám výsledky taky neřekly,snad aby jsme se nesmáli těm co měli málo,i když něco se dalo odvodit z toho,že někteří postoupili k dalšímu testu kde už byli ti nejlepší z celého města.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jistěže! Byl jsem otestován, certifikován a tak vůbec. Důsledek? Nyní musím platit členské příspěvky! ;) :D :D

K těm výsledkům – jsou to jen testy, které dost možná mají něco společného s inteligencí, s jistotou ale vypovídají pouze o schopnosti je řešit. Nic víc, nic méně. :)

Ježiš – až si ty statistiky přečte paní velkomožná, grófka von Hexeburg (jistě tušíš KDO), tak jsi až PO KRK V HNOJI!!! ;) :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Palpatine

Tyhle testy neuznávám a nevěřím jim. Pokud bych chtěl otestovat své IQ od důvěryhodného zdroje, tak raději od Mensy. Tam má člověk aspon záruku kvality. Vím, že jedna známá si podobný test na internetu dělala, před sms ji přišlo, že má IQ vyšší než Einstein. No a že já jí znám dobře na to abych věděl, jaký je ona génius.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ano, přímo u Mensy.
mosoj: jo, je to vidět, že si u leckterých otázek jenom zvedáte sebevědomí. Leckdy ostatní uživatele jenom shodíte, místo abyste odpověděl (což je mimochodem proti kodexu).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jo (a kdo tvrdí že ne, tak nejmíň dvakrát) …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Keplere, za stovku si dám raději dobrou kávu. Seběvědomí mně stačí zvednout zde položené otázky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Nevím, jak se tato moje otázka opět ocitla zde. Já jsem to fakt nebyl. Že by admin vyslyšel mé přání a skryté otázky (nahlášené mazálkem) se pro změnu vracejí na prvním místě?

před 1932 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orestez

Kompost přeplněn.

před 1932 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek