Rokio

Zkoušeli jste si někdy atrakci v podobě boxovacího pytle na sílu, nebo ji alespoň znáte?

Na Vinobraní, nebo možná i na jiných slavnostech, se občas vyskytuje atrakce, která má podobu boxovacího pytle. Po zaplacení drobného poplatku je možné změřit si sílu svého úderu a můžete vám vyjít skóre:

  1. beznaděj
  2. anemik
  3. brutální
  4. zabiják
  5. boxer
  6. šampión

Otestovali jste tuto atrakci, či ji alespoň znáte?

Nejlepší odpověď
Drap

Kdysi ano 520 bodů

Další odpovědi
jirka F

Znám ji ale netestoval jsem ta je jen pro skutečné svalovce.