Hakunamatata

Zkoušeli jste se někdy opalit mrkví?

Konzumace cca půl kila mrkve každý den po dobu cca 3 týdnu způsobí zbarvení kůže do bronzova, skoro jako když se opalite.

Nejlepší odpověď
anonym

To je dost nesmyslný dotaz, ne? A není zdaleka první, u kterého si u Tebe kladu otázku, co tím vlastně sleduješ. Honíš nesmyslnými dotazy body, nebo nám chceš dokázat, že jsi bolakova příbuzná?

Zřejmě jsi nepochopila, že ses zaregistrovala na PORADNU. Bavit se a chatovat máš možnost na jiných servrech.

Další odpovědi
huxa

To, co jsi napsala je pouze mýtus, který nikdy nebyl potvrzen a byl několikrát vyvrácen. Nikdy jsem se nezkoušel mrkví opálit, jednou se mi ale poštěstilo se o mrkev upálit.

badisko

ne ..:D ale uz se me par lidi pokusilo opit rohlikem ..:D a bez uspechu..

mosoj

Nezkoušel., ale nic jsi neobjevila. Mrkev obsahuje betakaroten, který takovéto vlastnosti má. Dokonce můžeš i snášet vejce s hódně oranžovým žloutkem.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Be­ta-karoten

Nebo cokoliv na heslo " betakaroten".
Doplňuji:
Zjentek toto je poradna ?

zjentek

funguje to trochu jinak: mnohem rychleji a mnohem příznivější barvou se na slunci opálíš, pokud u toho budeš papat dostatek mrkvičky ,) ..stanovené limity pobytu na slunci se tím nemění a neměli by.
ocko: když jsi u těch nesmyslů tady, nebude bez bolaka poradna hluchá? ..jen se snažím přijít na kloub tomu, kde jsou prameny přenosu inteligence na příchozí účastníky zde ,)

anonym

Zjentkovi – jsme poradna a jako taková máme také „nějak“ fungovat (nejspíš jsi nečetl poslední otevřený dopis admina všem zaregistrovaným účastníkům). Pokud jde o bolaka, tak ten zde má jako exhibicionista zcela výsadní práva. Ovšem ne každý, kdo zde zkouší podobný žoviální způsob „zábavých“ otázek a odpovědí" dosahuje jeho úrovně humoru. Jeden bolak zde plně postačuje pro to, aby vnesl do suchopárného fungování poradny čerstvý vzduch a někdy trochu průvanu. Je ale zcela nesmyslné, aby si zde na splaškový chat hráli další účastníci. Na bolaka totiž nemá nikdo a jeden bolak je až dost.