lerak14

zkoušeli jste se napít hlavou dolů?

v létě na chatě jsem se pověsil na strom za nohy a lupl tak celé pivko

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ne, ale budu to muset zkusit.
Dopufám, že to neteče všude-nosem, ušima, očima :D
Doplňuji:
opravuji doufám.
A může to být jedna disciplína na srazu. Schválně kdo vypije víc a nespadne :D

Další odpovědi
ReHu

To mě teda ještě nebapadlo.
A na tom srazu, co píše Mirek, bych raději dělala rozhodčí než soutěžícího 🙂.

anonym

jo? tak mě to naštěstí ještě nenapadlo a pevně doufám i když nuda je strašná věc nikdy nenapadne

Gollumek.88

já dneska pila v leže limču z lahve a dost nepohodlný :D špatně se mi ta voda polykala

Michal

Nepotřeboval jsem se zabít.

kropitko

Miroslave,myslíš na motorkářským srazu,,,tak to jsi promeškal,,JAWA srazy už byly,,,,,