zzzzz

Zkoušeli jste plést košíčky z papíru?

http://mojedi­lo.ireceptar.cz/na­vody/kosiky-pletene-z-papiru/2#step­content

Doplňuji:
Hanulko11 je to pěkné, Drape to není můj výrobek, já to jen našla na netu a dnes jsem to celý den zkoušela, no mám to trochu křivé, ale napoprvé, to ještě vypiluju. Co děláš z drátu???

Nejlepší odpověď
anonym

Nezkoušela,ale děkuji za nápad a inspiraci.Budu zkoušet podle vašich tipů…:D

Další odpovědi
Drap

Zkoušel, ovšem takovéhoto mistrovství jsem z daleka nedosáhl. Baví mně podobné věci, měl bych celou řadu dotazů, ale na to by tyto stránky nestačily. Trochu mě u toho vadilo to kolíčkování. Lépe se mi pletlo z pediku. Poslední dobou jsem dělal nějaké věci z drátu. Bohužel je příliš málo času.
Ještě jednou velký obdiv k tvým rukám a díky za návod.

ondra07

Ano, my jsme to dělali před x lety ve škole. Je to docela jednoduché, ale nejtěžší je ten začátek, už přesně nevím ten postup.
Natrháš si prožky z novin a motáš do ruliček a dál nevím :D
Celkový pohled na to, ale nevypadá špatně a docela to i drží.

iceT

Dnes na novinkách.cz také ukazovali návod jak na to,ale tvůj nalezený návod je mnohem lepší a ukazuje postup krok za krokem.
Jdu hledat vhodné propriety a asi to zkusím.

hanulka11

já ne, ale včera mi známá poslala krásný košíček na vejce /i na jiné věci/ a pěknou ozdobu na dveře jako velikonoční věnec/ tvar vajíčka/

Doplňuji:
známá to plete z papíru ze Zlatých stránek – říká, že to je zatím nejlepší co vyzkoušela, prý se z toho moc pěkně dělají ruličky – vyfotím a vložím co jsem obdržela

zde je to… jen si musím ty vejce ještě přizdobit http://img.na­dapenny.com/t20/120­90/nadap125957683­240230.jpg