Zkoušeli jste někdy vařit v pračce jako Ozák v seriálu Comeback v díle 45. Sulc ? Jak se vaří v pračce ?

Nejlepší odpověď
tatanka

Jednou jsem po příchodu z restaurace chtěl být aktivní a též vymáchat okurky před nakládáním. Chybička se vloudila, dal jsem tam vyvařování, takže docela mazec.

Další odpovědi
mosoj

Vařit ne a Ozák je mi ukradený, ale když nakládáme okurky tak je v té pračce mejeme na program máchání – samozřejmě bez ždímání !
My jich obvykle nakládáme tak 30 – 40 kg.

tatanka": tak to už chybělo jen přidat lák a pračku zavíčkovat.

baghira

Vařit ne, zavařovat ano. Bez problémů.