Ponožka99

Zkoušeli jste někdy telekinezi? Jestli ANO, provedlo se vám přemístit např. tužku?

Mám ráda zajímavé schopnosti a chtěla bych se i nějaké naučit. Nejvíce se mi zalíbila telekineze. Byla bych ráda, kdyby jste mi poradili, jak se to naučit.

Nejlepší odpověď
elkon

Jsou to triky a pověry. Ale kdo chce, ať tomu věří.

Další odpovědi
orwell

Zkoušel, nepovedlo se (jak se dalo očekávat), poradit bohužel nemohu ☹

zjentek

Prosím žijeme ve století, kdy jsou profesionální řemeslníci stále schopni postavit křivé či jinak nedokonalé objekty, z čehož vyvozuji, že na další fázi práce s hmotou je ještě velmi brzy.

Mc Merkurion

… já ne, ale někdo u nás doma ji ovládá, neustále i přemisťuje a schovává věci …