jirka F

Zkoušeli jste někdy pomocí soustředění převtělit se mentálně v jinou bytost?

Pokud víte co tím myslím.

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Bobek 2

To je přece podstatou herectví. A taky soucitu, empatie. Ano, občas mám tendenci se aspoň částečně vcítit do kůže někoho jiného. Jak se říká, „nesuď nikoho, dokud neujdeš míli v jeho botách.“ Ale že bych se vyloženě nechal přemoct myšlenkou, že jsem převtělený Napoleon nebo Ježíš, to asi ne – na to musí mít člověk vrozené vlohy, a ještě pak na něj ostatní koukají jako na blázna.

Další odpovědi
Kepler

To ani ne, spíš mě to přenese v čase. Opět budu volně citovat Wericha: „Někdy si něco někde přečtu a připadá mi, že mi je osm!“