kapka

Zkoušeli jste někdy nějak propojit ty panáčky na Facebooku?

Jestli ne, tak to zkuste, prosím, teď.
http://img.na­dapenny.com/t20/111­87/nadap145355301­090237.jpg
Co vám vyšlo? Nějaké slovo třeba?

Doplňuji:
Náhoda nebo záměr? 🙂
http://img.na­dapenny.com/t20/111­88/nadap024858880­170237.jpg

Nejlepší odpověď
Terryle

vím, co by to údajně mělo být… ale ať se snažím jak se snažím, pořád to tam moc nevidím :o)

Další odpovědi
Rocker

Je to jen obrázek,nic nevyjde

Skalda

Je tam SEX 🙂

dědapetr

Na to aby tam vyšlo sex schází figurka a aby to vyšlo muselo by se x propojit s e.

kapka

Kdyby nic nevyšlo, tak se na to ani neptám. Já to sem pak dám, co vyjde, když se to propojí, ale chtěla jsem vědět, jestli to někoho napadne taky. Mně to nenapadlo, ale upozornila mě na to dcera a ji nějaká kamarádka. Přišlo mi to zajímavý.

kapka

Dědopetře, nám co máme bujnou fantazii se ten sex na facebooku prostě líbí.

kapka

Ježíš, co jsem to zase napsala za dvojsmysl? 🙂

Terryle

tak ten se vážně poved ;o)