aloevera5

Zkoušeli jste někdy MLM (Multi-level Marketing/Network Marketing)?

Zkoušeli jste někdy MLM? Co si o něm myslíte? Ve světě je tato forma velmi uznávaná. U nás některými lidmi milovaná, ale spousta lidí o ní nechce ani slyšet. Myslíte si, že MLM zkazili nečestné firmy/osoby, které z tohoto podnikání udělali letadla a pyramidy?

Sama pracuji v MLM a jsem velmi spokojená. Opravdu by mě zajímalo, proč tolik lidí bere každý MLM jako podfuk (radši budou na podpoře). Myslíte si, že opravdu bylo tolik lidí touto formou podnikání zklamáno? Nebo si myslíte, že lidé pouze tuto formu podnikání nepochopilo?

Nejlepší odpověď
Marunka2

Ano spousta lidí byla touto formou podfouknutá a ještě více zklamaná. Jeden případ máme i v širší rodině – na začátku si musel půjčit hromadu moc pěněz, který musel do toho MLM vrazit a samozřejmě se mu nevrátily. A když loni chtěla sestra do tohoto systému vstoupit (chtěla prodávat Amway) tak po rozhovoru s několika desítkami lidí v obci si to raději rozmyslela.
Já sama jsem se snažila najít na internetu názory a zkušenosti lidí s tímto „podnikáním“. Výsledky? Několik lidí v tom opravdu umí chodit a zvlášť, když nejsou ti na nejnižší úrovni, tak jim to vynáší dost dobře, ale jiní mnozí se dřou, aby se jim vůbec vrátily „prachy“ a velká spousta o ně prostě přijde.

Další odpovědi
iwetax

Vzhledem k tomu, že jsem introvert tak se těmto lidem vyhýbám obloukem. Už se mi několikrát stalo, že nejdřív hráli tito lidé na city a když jsem produkt nechtěla tak mi hodně sprostě vynadali nebo řekli hnusný věci. Nemám ráda ani Avon , protože nechápu proč bych měla na zboží čekat.

Hlada

MLM není podvod, je to obchod zpravidla s takovým zbožím, které je něčím výjimečné, kvalitní, vyráběné výhradně pro MLM, aby bylo možné pracovat s vysokými maržemi. Je to ale pyramida, která může fungovat jen při dostatečném počtu lidí. Česká republika je pro tyto pyramidy malá, takže možnost výdělku je velmi omezená. S podnikáním to kromě ŽL nemá nic společného. Účastník musí dodržovat daná pravidla MLM, nemá možnost vlastního rozhodování, jako ve skutečném podnikání. Je to spíš zaměstnání na vlastní riziko.

Salvaje

Taky jsem to zkoušela. Konkrétně Amway. Tento MLM má sice super kvalitní výrobky, na který nedám dopustit, ale jako MLM to není zrovna výnosné. Věřím, že jsou mnohem výnosnější MLM.
Máte velkou pravdu v tom, že hodně firem a lidí jsou nefér a využívají lidské naivity a slibují miliony, když desetitisíce vložíte. Takovým, kde je nutné vložit nějaký kapitál, bych se rozhodně vyhnula obloukem.
Jinak ale rozhodně MLM nezavrhuji. Pokud je kvalitní. Člověk ale na to musí být typ a musí v tom umět chodit…
Jaký MLM děláte Vy?

lidatr

Peníze – a kudy k nim, prosím Vás?
Již od léta roku 2009 existuje projekt, který byl vytvořen pro jednoduché přísuny financí díky internetu a to z pohodlí Vašeho domova. Zpočátku jsem příliš nevěřila, ale řekla jsem si, že je lepší zkusit alespoň něco než sedět a plakat nad svou finanční situací a tak jsem si pořídila GlobalAffiliate web a začala objevovat jeho možnosti.
První, co mě naprosto fascinovalo, byl katalog tehdy několika desítek – dnes již stovek eshopů a to nejen z ČR. Zakoupit cokoliv v některém eshopu znamenalo obdržet provizi z vlastního nákupu zpět. Novinka – nakupte u nás a my Vám za to zaplatíme.
Postarat se o reklamu tomuto webu znamenalo, získat provize z každého nákupu, který v těchto eshopech proběhne. Už to bylo velmi zajímavé, protože jste najednou měli v rukou skutečně obrovské bohatství – sortiment zboží neuvěřitelného množství, druhů a nepředstavitelné celkové ceny.
Web má zároveň neomezený prostor k dalšímu využití. Můžete přenášet informace, můžete zveřejňovat tipy, které zaujmou Vás a které mohou přivést i další lidi k penězům. Dnes na mém webu najdete možnosti investic s nízkými vklady, najdete tam možnosti půjček, či pomoci při vymáhání odškodného při dopravní nehodě, najdete tam nespočet užitečných rad a informací, které Vám mohou ušetřit peníze, ušetřit čas a co ještě – vydělat peníze.
GlobalAffiliate pracuje na bázi síťového marketingu – chcete-li MLM. Je ještě dost lidí, kteří při tomto výrazu prchají a jeho výhody, jim tak zůstanou skryty. Síťový marketing Vám dovolí pozvat lidi ke stejným příležitostem, které potkaly Vás a podílet se na celkově vyprodukovaném zisku – jednoduše řečeno: získávat provize z doporučení.
Vcelku legrační mi připadá, že je to něco, co vlastně děláme celý život. Vždycky poradíme přátelům, který výrobek by mohl splnit to, co potřebují nebo kde by mohli získat službu, kterou hledají či který živnostník či firma vůči nám byl solidní a kde nám na dovolené bylo příjemně…a to je celý princip síťového marketingu s tím rozdílem, že tuto činnost již nevykonáváme jenom s dobrým úmyslem poradit a pomoci příteli. Jsme za ni odměněni i finančně.
Další výhodou je, že jak se jednou stanete součástí této sítě, veškeré dobré tipy, rady a informace se spouští, jak lavina a tak se dozvídáte víc a víc užitečných informací a tipů vedoucích i k penězům. Můžete je nechat být nebo je vyzkoušet. Můžete si je nechat pro sebe nebo doporučit dále a síť se zvětšuje a Vaše provize s časem také. Jsem ráda, že jsem GlobalAffiliate potkala. Otevřel mi cestu k novým způsobům uvažování a ukázal mi, jak je výhodné podělit se o zkušenosti a dobré tipy s dalšími lidmi místo ukrývání všeho pod pokrývkou a strachu ze závisti a naschválů…protože v MLM může každý udělat totéž Co Vy a získat totéž co Vy a pakliže nechce, je to jen jeho volba.
Nebojte se síťového marketingu a MLM a využijte všech výhod, které Vám GlobalAffiliate nabízí, vstupte do této sítě a uvidíte, co Vám přinese.
Registrujte si svůj vlastní GlobalAffiliate web – neb to je základ. Za pouhých 540 Kč se Vám na rok otevře zajímavá cesta, ze které se Vám už nebude chtít nikdy odbočit. Čekají na ní provize z nákupů a to i Vašich vlastních, provize z aktivních webů, provize z reklam, provize z on-line služeb, tipy a rady na investice a další možnosti, z nichž přijdou zase provize, pokud si je nenecháte jenom pro sebe.
Sám člověk mnoho nedokáže, v davu už je síla a MLM a GlobalAffiliate Vám umožní být součástí této síly a získat finanční díl z její produkce. Zkrátka 100 lidí vždycky stihne víc a vydělá víc než člověk sám.

Podívejte se na http://www.na­kupujavydelavej­.eu