Hufnágl

Zkoušeli jste někdy jíst v jednom kuse, alespoň dva týdny, nějaký pokrm?

Zdroj: novinky

Zkoušeli jste někdy jíst nějaký pokrm alespoň dva týdny v kuse?

Nejlepší odpověď
Emefej

Ano, už jsem tu o tom psal. Za minulého režimu jsem služebně jezdil na několikaměsíční pobyty do CCCP, tam nás krmili pohankovou kaší a vařenou solenou rybou. Byl to hnus, ale přežil jsem…

Očas místo pohanky byly i jáhly nebo čočka. Vodky bylo dost.

Další odpovědi
Drap

Tak velký kus jídla jsem nikdy neměl, nevešel by se do hrnce.

Vojta24

Jasně, Mana Mark 6, když jsem potřeboval otestovat dlouhodobý vliv na výkonnost a vyloučit efekt jiných potravin. Nebyly to dva ale dokonce tři týdny a jedl jsem skutečně jen MM6. Později jsem do toho sazmořejmě zařadil další zdroje a hlavně lepší bílkoviny – prostě maso. Ale kupodivu to ty tři týdny šlo velmi dobře i tak. Dá se to dlouhodobě bez problému ustát i jen na jednom druhu pokrmu pokud si vybereš dost komplexní pokrm aby v něm nic podstatného nechybylo.

annas

Hufnágl,

„A také bych uvítal, aby moderátoři opravovali a doplňovali nepochopitelné otázky a ne se jen zaměřovat na čárky, pomlčky, otazníky…“

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/na-kterou-dalsi-funkci-doplnku-lepsi-odpovedi-by-se-mel-vyvoj-zamerit
--

Proto se řídím vaším přání a opravila jsem formulaci vaší otázky.