Zkoušeli jste někdy drogy?

tak jse si vzpomněla na jednu humornou historku,můj děda byl ještě v 80-ti letech čipera,bydlel s bábinkou na samotě,jejich vykutálený soused tam jednou zkusil pěstovat mariánku,děda když zjistil co to je vzal kosu a pěkně mu poličko posekal,pak šel za ním a řek mu "tak jsem vám tu marihujanu sesekal "soused si z toho málem kákl do textilu
Doplňuji:
doufám že at už bude odpověd jakákoliv nikdo nikoho neodsoudí,ja jednou kouřila marianku jéjda to byl pak fofr

Nejlepší odpověď
panenka

Drogy jsem nikdy nezkoušela ani zkoušet nebudu je to největší Humus co může existovat.

Další odpovědi
Miroslavst

Neláká mě to a tudíž jsem to ani nezkoušel. Vyjma alkoholu, kofeinu a nikotinu, což je taky droga.

iceT

ja jednou zamlada vyse zminenou.Ale mam podobnou historku:moje rozvedena kamaradka ma dceru,dnes uz pubertacku,a tu malou si na vikendy braval jeji otec,kamaradka se dcerky pta"copak jste dnes s tatinkem delali?"a mala rekne"byli jsme zalivat kyticky u Moravy.kamaradka zjistovala jakeze kyticky a hle,on tam ten jeji ex taky pestoval marianku. +ja nikoho odsuzovat neminim.

Michal

Jsem dost starej na to,abych mohl zasvěceně mluvit: My tajně kouřili a pili pivo.Ani tak bohatý slovník jsme neměli.(sprostý)
A nejsem soudce abych soudil.Vím o tom to,že je to svinstvo,humus a humus.Umřel mi na drogování kamarád!!!

PostApMan

Bohužel, tato otázka je na mě trochu příliš.
Často obstojím negativní reakci ať už jde o cokoliv.
Ale toto téma je ve většině případů preventivně odsuzováno, takže se nebudu vysloveně vyjadřovat – rozepisovat, jak mám v oblibě.

Jen odpovím ano zkoušel, na ZŠ,SŠ a nakonec i na VŠ.
Příhodu s dědou a kosou nemám, ale pokud jde o mé příbuzné, tak moje babička by asi simpatizovala s „vykutáleným“ sousedem, dodnes si pěstuje marihuanu s nízkým obsahem THC (tzv. Ganja) a dělá z ní zubní pastu a mastičku proti bolesti. (vše tak nějak legálně schválené od obecní úřadu – tedy aspoň se o tom ví :) )
Doplňuji:
Dočítám se že někteří lidé si pod pojmem drogy představí jen to nejhorší, takže asi pro svůj klid dodám že mé zkušenosti s drogami na ZŠ,SŠ a VŠ se týkají pouze lásky(taky droga, myslím),kofei­nu,nikotinu,al­koholu a marihuany.
Ostatní drogy – ty tzv. těžké – jsem nezkusil, jak zde už někdo psal, život si zničit nechci a kdybych chtěl najdu si způsob co by nezničil život i ostatním v mém okolí.

Jahoda

Nikdy jsem to nezkusila, nezkouším a zkoušet nikdy nebudu. Pár lidí mi to nabízelo, ale vždy jsem razantně odmítla. Nechci si zkazit život tím, že spadnu do drog. Po tom fakt netoužím.

Buraku, a Vy jste to zkusila?

tomash

Krom závislosti na kofeinu o ničem nevím.

flodur

Stotožňuji se z Miroslavstem.Víc nepotřebuji ani potřebovat nebudu.Stačí!

Pepexxx

hlle jo co znam tak asi kazdej neco skusil xD ale zas az tak extra to neni xDDDD az na to ze sme po huleni delaly takovy sracky ktetry sme v zivote nedelaly xD

roxy52

Já jo,ale zodpovědně můžu říct,že mě to nic neřeklo a ani už po tom vůbec netoužím.