salsa verde

Zkoušeli jste někdy dělat španělské ptáčky z kuřecího masa?

Já jsem to dnes zkusila, vykostěné stehno, potřít hořčicí, posolit, opepřit, okurek, slaninku, vajíčko, párek, zarolovat a už je to v troubě, voní to skvěle. Uvidíme jaká bude chuť.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Dělám je často i z krůtího je to mnohem rychlejší a výborné, náplně se dají různě obměňovat -říkám jim ale závitky , protože ptáčky to prý nejsou ,jak jsem byla poučena.

Další odpovědi
iq

Já jiné než drúbeží a rybí maso nejím.Z kuřecího jsou ptáčci vynikající,z rybího jsem nezkoušel 🙂

hanjimka

Závitky dělám často a většinou z kuř.prsou.Náplně jakékoliv-vaječina,zelí,kla­sická na španěláky,kou­bová,atd.Zatím vždy s úspěchem.