Zkoušeli jste někdy chvilku automaty? Jak vám to šlo?

Nejlepší odpověď
Rokio

Nikdy jsem na nich nehrál. Hazardu neholduji. Z dlouhodobého hlediska je hraní na automatech prodělečné.

Další odpovědi
marci1

Ne. Proč „bojovat“ s větrnými mlýny? 🙂

ivzez

Nezkoušela, automaty mne nikdy nelákaly.

quentos

Ne.

Brblal

Nezkoušel a nebudu zkoušet, je to prodělečné.

Ale protože denně nakupujeme, zkouším zadávat účtenky do hry Účtenkovka a také nic, až po delší době jedna jediná výhra: 100 Kč, zato jsem s tím ztratil dost času a zadával stovky účtenek…pak jsem čekal, než se ta výhra objeví na mém účtě (objevila se).

anonym

Ano. Ruletu. Ale ruletu přímo jen ruletu u kola, né ruletu na automatu kde se dají hry vybrat jakou si zahraji.
Můj osobní rekord je z 200 Kč 19 300 Kč. 😁
Podle mě je jedině ruleta možnost jak vydělat. Vše na červenou 😁 hahahah. 😁

aliendrone

Jasně! A ze začátku mi to šlo celkem dobře! Jenže pak už ne, takže mě to přestalo bavit, no. To víš, ALIENDRONE a PROHRA!?!?

Proboha tahle 2 slova správně nesmí být spolu v jedné větě!!! ;) :D :D

EKSOT123

Ano, ale to už je spoustu let. Jednalo se o automat na kávu, nakonec se mi to zdařilo a jse na to dodnes hrdý. Mohu všem jen doporučit!

Mc Merkurion

… ne, já mám rád v ruce šantrklacek, do automatu nejdu a ani nemám chuť to zkoušet …