bigbít

Zkoušeli jste někdo špagety s kari?

Napadlo mne to jako zajímavý chuťový experiment, ale zkusím to až tak o víkendu doma. Nevíte, jestli by taková kombinace kari a těstovin (špaget) mohla chutnat dobře? Napadlo mne do toho ještě přimíchat kousky rajčat…

Nejlepší odpověď
janek66

Já si myslím že by to mohlo být dobré.Špagety a těstoviny celkově jsou moje nejlepší jídlo na experimenty.Uvařit a čímkoliv polít,posypat a vždycky je to dobré.
Jen jednou mi kamarádka,prosím učnice 2 ročníku kuchařky dala špagety pouze s cukrem.To moc jedlé nebylo.

Další odpovědi
hanulka11

Určitě to vyzkoušej, kari je směs výborných pikantních koření a s rajčaty /kdybys měla sušená /je to bomba .Dej si i strouhaný sýr …pochutnáš si.

Arni

Sice Taliáni by asi dostali infarkt, ale co, nežijeme v Itálii, tak proč si jídlo neupravit jak chutná nám. Dal bych tam špetku česneku, loupaná rajčata, popř. jak už tu bylo psáno i sušená rajčata – jsou sice – jsou sice drahá, ale dají jídlu šmrnc. S těmi přísadami bych to moc nepřeháněl, Kari je aromatické samo o sobě. Přidal bych ho až nakonec. Pokud ovšem nemáš na mysli kari omáčku. Protože v Indii se pod slovem kari skrývá omáčka mnoha chutí. Ale klidně bych si lajznul ty špagety i k tomu. Mohl by to být zajímavý pokus.
Napiš jak to dopadlo. Já osobně miluji experimenty.