Avatar uživatele
bigbít

Zkoušeli jste někdo špagety s kari?

Napadlo mne to jako zajímavý chuťový experiment, ale zkusím to až tak o víkendu doma. Nevíte, jestli by taková kombinace kari a těstovin (špaget) mohla chutnat dobře? Napadlo mne do toho ještě přimíchat kousky rajčat…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4929 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
janek66

Já si myslím že by to mohlo být dobré.Špagety a těstoviny celkově jsou moje nejlepší jídlo na experimenty.Uvařit a čímkoliv polít,posypat a vždycky je to dobré.
Jen jednou mi kamarádka,prosím učnice 2 ročníku kuchařky dala špagety pouze s cukrem.To moc jedlé nebylo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Určitě to vyzkoušej, kari je směs výborných pikantních koření a s rajčaty /kdybys měla sušená /je to bomba .Dej si i strouhaný sýr …pochutnáš si.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arni

Sice Taliáni by asi dostali infarkt, ale co, nežijeme v Itálii, tak proč si jídlo neupravit jak chutná nám. Dal bych tam špetku česneku, loupaná rajčata, popř. jak už tu bylo psáno i sušená rajčata – jsou sice – jsou sice drahá, ale dají jídlu šmrnc. S těmi přísadami bych to moc nepřeháněl, Kari je aromatické samo o sobě. Přidal bych ho až nakonec. Pokud ovšem nemáš na mysli kari omáčku. Protože v Indii se pod slovem kari skrývá omáčka mnoha chutí. Ale klidně bych si lajznul ty špagety i k tomu. Mohl by to být zajímavý pokus.
Napiš jak to dopadlo. Já osobně miluji experimenty.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek