gecco

Zkoušeli jste někdo sabrage (sabráž)?

A nebo ji dokonce ovládáte?
😉
Poradíte?
Dnes se chystám – tak nechci vypadat jak pitoma…
_____________­________________________
Tak – povedlo se, akorát mi useknutý kousek hrdla se špuntem skočil za lednici…
;-D
Takže veselo s kouskem stěhování…
😉

Nejlepší odpověď
Klaproth

Sabráž to je něco s chlastem a se šavlí, že? Jo, tak to se mi už párkrát přihodilo.

Další odpovědi
mosoj

Jednou jsem dostal od souseda lahev sektu přes plot. Lahev jsem odložil do dřevěné boudy na zahradě a zapomněl jsem na ni. To byla sabrage !! Šavli nevlastním.

kapka

Ty to dáš na první pokus. ;)
Jsem se musela na yt podívat, co to vůbec je. :D

jpau

Zkoušel jsem to s kamarádem rozbrušovačkou (flexou) už v dost „uvolněném“ stavu a mohu konstatovat, že se to moc nepovedlo. Ale co, pít se to dalo (přes zuby 🙂 ).

marci1

Několikrát jsem to na vlastní bulby viděla a všichni naštěstí přežili a nic si neudělali. Dávej pozor, ještě budeš potřeba. 🙂

Agneta

To neber vážně, to je jen opilecká recese. Usekni jí nějak, ale nepij to:DDD

Dismas

Gratuluju…

xxx3

prý tuhletu metodu má rád pan „kotě“ alias „mazánek“ alias Janoušek. Nebylo to najeho počest? ;)

gecco

Určitě ne…
😉
Janouška osobně neznám – a nejsem si jist, zda bychom se na nějaké akci vůbec mohli sejít…

gecco

Agnetko – úplně čistě…
😉

gecco

Klaproth – jsou dvě varianty:

  1. šavle po chlastu – to znám
  2. šavle před chlastem – dnes si chystám premiéru

😉

gecco

jpau – flexou???
😉
To mi připomnělo, jak jsem známé servírce vrtal zrcadlo (aby si je mohla pověsit tak, aby viděla na své přednosti) – a tak nějak se mi pod ruku ´připletlo´ několik štuců – tak jsem je navrtal taky – cca 1 mm dírka těsně nade dnem…
´Ošklivá legrace´…
😉

jpau

Jasně, ještě si z toho pamatuju, že jsme to dělali asi ve tři ráno (nevím jestli z toho pokusu měli sousedi stejnou radost, asi ne) a používali jsme koutouč na kámen (modrý) – ne že by za tím byl nějaký sofistikovaný výzkum, prostě byl první na ráně.

gecco

😉