Kura

Zkoušel někdo XTreme Power pilule ?

Zkoušel někdo doopravdy tento doplněk pro růst svalů a spalování tuků ?
http://www.xtre­mepower.net/cz/
Komentáře na takových stránkách můžou být zmanipulovaný.

Nejlepší odpověď
Nerevarin

Na tohle bych se vykašlal. Dvakrát týdně si běž na půl hoďky zaběhat, vyběhni si schody v domě (pokud schody máte), 2 nebo 3 dny v týdnu si doma zacvič (najdi si knížku kde jsou cviky vahou i s čínkama a pokus se posilovat celé tělo, opět stačí třeba hoďka denně, nepřehánět). Papej kuřátko, fazolky a čočku a budeš v pohodě. Na podobný blbosti á la pilule a kreatin koktejly bych se opravdu vykašlal. Stojí to peníze a zdravý to moc nebude.
Doplňuji:
Jo a před běháním a cvičením se nezapomeň rozcvičit! A před během se doporučuje tak dvě hodiny nejíst (jinak se ti bude zvedat kufr jako se to stalo mě:) a po běhu hoďku.