Kepler

Zkoušel jste někdo čistou vlákninu jako prostředek pro hubnutí?

Rozmíchaná ve vodě prý v žaludku bobtná a nabývá na objemu, čímž navozuje pocit sytosti bez příjmu nějakých kalorií. Já teda nevím, možná by to bylo jedlé v kombinaci s osmaženou slaninou, nebo tak něco 🙂

Odpovědi
briketka10

Ano.
Mám jablečnou s chutí si ji míchám každý den ráno do malé sklenice nalačno..
a chia semínka 3 čajové lžičky taky nabobtnaj do velkých „kuliček“ spolknu je natotata a je po nich..

nyjono

Jj, nabotná. A můžeš ji rohmíchat třeba do jogurtu, stejně jako chia samínka.
To je vhodné pro ty, kteří nejedí ale žerou.
Pokud mají v žaludku plno, nemají pocit hladu a nepřežírají se. Záleží na příčiněcp nadváhy.